Що насправді вимагає МВФ від України - усі подробиці
Категорія
Економіка
Дата публікації

Що насправді вимагає МВФ від України - усі подробиці

Що насправді вимагає МВФ від України - усі подробиці

5 червня Міжнародний валютний фонд нарешті повинен схвалити нову кредитну програму для України на 5 млрд доларів. Анонімні джерела у Верховній Раді детально розповіли, на що буде орієнтуватися МВФ в оцінці дій Кабінету міністрів. Варто зазначити, що більшість маяків, за виконанням яких буде спостерігати Фонд, КМУ Дениса Шмигаля повинен виконати вже у 2020 році. Однак у Раді стверджують, що для деяких з пунктів дати ще можуть змінитися. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "ЕП".

"Зокрема, у червні цього року має відбутися затвердження планів роботи з проблемними активами держбанків НБУ та Ради з фінансової стабільності. До статуту "Нафтогазу" до вересня цього року мають внести зміни, що гармонізують компанію у відповідність до принципів Організації економічного співробітництва та розвитку", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, до вересня до закону про Вищу раду правосуддя мають внести зміни щодо процедури конкурсів відбору членів ВРП. Також наголошується, що в законі про банки і банківську діяльність мають змінити зокрема, вимоги щодо структури капіталу та до самого капіталу.

"Для Фонду гарантування вкладів фізосіб планується посилення процедури ліквідації, врегулювання заборгованостей пов’язаних осіб. Відповідні зміни до законодавства мають статися у вересні цього року", - пише видання.

Також Кабінет міністрів повинен забезпечити до вересня 2020 року те, що нові договори на комунальні послуги (відповідно до закону "Про житлово-комунальні послуги) укладені і прийнято спрощену процедуру переключення постачальників газу.

"У березні наступного року має пройти аудит з використання коштів фонду по боротьбі з коронавірусом. На вересень 2020 також планується розробка нових оргструктур ДМС і ДПС, які будуть оперувати як дві юрособи, що складається з центрального офісу та територіальних підрозділів", - розповідають анонімні джерела у ВРУ.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше очільник Міністерства фінансів Сергій Марченко нарешті пояснив, чому Міжнародний валютний фонд відмовив Україні в трирічній програмі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?