Що не так з повітрям у Києві: Кабмін пояснив забруднення
Категорія
Україна
Дата публікації

Що не так з повітрям у Києві: Кабмін пояснив забруднення

Що не так з повітрям у Києві: Кабмін пояснив забруднення
Джерело:  online.ua

Міністерство енергетики та захисту довкілля підтвердило погіршення якості повітря у Києві та інших окремих міст України. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на пресслужбу відомства.

За даними фахівців, повітря погіршилося з кінця березня у північних районах столиці. Зокрема — в Оболонському районі та навколо вулиці Скляренка, де організували пости.

"Майже на всіх постах міста реєструється збільшення вмісту діоксиду азоту та формальдегіду, на більшості постів спостерігається зростання концентрацій фенолу та діоксиду сірки", - зазначили в Міненерго.

Серед можливих чинників поганого повітря на Київщині називали пожежі у місті та регіоні.

"Крім того, на вміст забруднювальних домішок в атмосферному повітрі суттєвий вплив мають метеорологічні умови. При високій температурі повітря та слабкому вітрі, інверсії утворюється затримуючий шар повітря біля поверхні землі, що заважає інтенсивному перемішуванню повітряних мас, тому концентрації забруднюючих речовин в атмосфері завжди підвищуються", - пояснили спеціалісти.

Цікаво, що загалом по Україні зафіксували поліпшення якості повітря від початку карантинних обмежень, пов'язаних з епідемією COVID-19.

Як повідомляв ONLINE.UA, київська влада спростувала скандальний фейк медіа щодо адрес містян, у яких підтвердили коронавірус COVID-19. У мерії назвали наведені дані неправдивими.

Категорія
Світ
Дата публікації

У США провели фотосесію на рекордній глибині — відео

Guinness World Records
Модель Сіара Антоскі

Канадський фотограф Стівен Гейнінг і модель Сіара Антоскі встановили новий світовий рекорд, провівивши фотосесію під водою на глибині 49,8 метри поблизу узбережжя Флориди. 

Головні тези:

  • Фотосесія на глибині 49,8 метрів встановила новий світовий рекорд у підводній фотографії.
  • Проведення фотосесії вимагало місяця підготовки та тренувань для безпечного занурення.
  • Підводна фотосесія була влаштована поблизу затонулого корабля Hydro Atlantic за межами декомпресійної зони.
  • Декомпресійна зона під водою обмежена глибиною 40 метрів, перебування нижче вимагає дотримання спеціальних процедур для випуску газів азоту з організму.
  • Під час фотосесії всі учасники, включаючи модель, моніторили рівень кисню та дотримувались безпекових вимог підводних зйомок.

Як пройшла фотосесія на рекордній глибині

Зазначається, що на проведення фотосесії організатори витратили близько місяця на підготовку та тренування.

У 2021 році Гейнінг та Антоскі вже встановлювали рекорд, фотографуючись на глибині 6,4 метра.

Однак згодом вони вирішили перевершити власний рекорд, влаштувавши фотосесію поблизу затонулого корабля Hydro Atlantic біля узбережжя Бока-Ратон.

Що відомо про підготовку до фотосесії на рекордній глибині

Підкреслюється, що це місце розташовується поза зоною декомпресії.

Декомпресійна зона — це максимальна глибина, на яку можна занурюватися — 40 метрів — перед тим, як рекомендується робити 3 — 5-хвилинні зупинки. Це дає організму час випустити гази азоту, які накопичуються в наших тканинах, коли ми занурюємося під глибший тиск.

До самого дня зйомок ми тренувалися більше, ніж планували, а потім приїхали туди в гарну погоду, провели розвідку затонулого корабля, зрозуміли, що саме ми робимо, і від цього моменту ми були ідеально налаштовані, — розповідає Стівен Гейнінг.

Занурення для фотосесії здійснювали Стівен, Сіара та Вейн. Всі стежили за рівнем кисню на моніторах, а Сіара часто робила перерви, щоб подихати в кисневій масці і поспілкуватися з командою за допомогою мови тіла.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?