Ситуація біля Авдіївки подібна до Бахмута — розвідка Британії
Категорія
Україна
Дата публікації

Ситуація біля Авдіївки подібна до Бахмута — розвідка Британії

Ситуація біля Авдіївки подібна до Бахмута — розвідка Британії
Джерело:  online.ua

У Британській розвідці окреслили загальну ситуацію на полі бою та заявили, що ситуація під Авдіївкою є напруженою, як у Бахмуті.

Джерело: Міноборони Британії

Ситуація у Авдіїівці

За останніми даними розвідки Міноборони Британії щодо ситуації в Україні, протягом останніх трьох тижнів російські війська досягли деяких успіхів поблизу міста Авдіївка на Донеччині.

Тактично, за словами розвідки, ситуація подібна до тієї, що у Бахмуті.

Українські війська продовжують організовану оборону, але їхні лінії постачання знаходяться під дедалі більшою загрозою через російську операцію з охоплення, — заявили в розвідці.

За спостереженнями, російська операція проводилася здебільшого силами 1-го армійського корпусу так званої "ДНР", місцевим персоналом, що добре орієнтується у місцевості.

Розгалужений комплекс Авдіївського коксохімічного заводу, за словами розвідників, ймовірно, буде розглядатися як особливо захисна ключова місцевість у ході битви.

Слабкі сторони російської армії

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив”, військовий експерт Олександр Коваленко розповів оnline.ua про вразливі місця російської армії.

Серед слабких сторін ЗС РФ — відсутність професійного офіцерського складу, повноцінної штатної комплектації кожного підрозділу та проблеми з виробництвом снарядів.

За словами експерта, поки що росіяни тримають рівень виключно за рахунок кількості.

Перемог, великого наступу та захоплення якогось великого міста не спостерігається.

Експерт заявив, що росіяни втратили ініціативу ведення наступальних дій, навіть тоді, коли вони до них готуються, накопичують ресурс.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?