, не варто довіряти, адже цього пункту не було в передвиборній компанії новообраного президента Дональда Трампа.
Таку думку висловив політичний експерт Євген Магда в своїй статті для ONLINE.UA.
"Чи варто вірити Рексу Тіллерсону? Претендент на посаду державного секретаря, колишній глава Exxon Mobile і кавалер російського ордена Дружби Народів під час сенатських слухань заявив, що його і Трампа реакція на анексію Криму була б більш різкою. Тіллерсон назвав Росію загрозою, що цілком зрозуміло для чиновника, зацікавленого в проходженні сита сенатського відбору. Він виступає за збереження статус-кво щодо санкцій проти Росії, принаймні до того часу, поки повністю не ввійде в курс справи в своїй новій посаді. Тіллерсон висловився за підтримку обороноздатності України і не виключив поставок нашій країні летальної зброї, хоча саме цей пункт був вимараний з передвиборної програми Дональда Трампа на конвенті республіканців", - вважає експерт.
Читайте також
:
им не ваш: "друг Путіна" в оточенні Трампа потоптався по Росії
За його словами, Тіллерсон прагматичний і не варто виключати, що Трамп і президент Росії Володимир Путін можуть прийти до згоди в питанні Криму.
"Навряд чи варто очікувати від прагматичного мільйонера-нафтовика сентиментів щодо України. Тіллерсон поки говорить по шпаргалці, підготовленій радниками. Побоювання може викликати його припущення про можливість "широкої угоди" по Криму, яка влаштує і Україну. Власне, як і ідея "великої угоди" Путіна і Трампа, проти якої днями виступив ряд політиків Центральної Європи і Балтії", - зазначив Магда.
Більше
.