США ледь не зганьбилися на чемпіонаті світу в Росії: опубліковано відео

Збірна США з великими труднощами вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з хокею в Росії.
Як повідомляє ONLINE.UA, в матчі сьомого туру групового етапу американці вистояли в грі зі Словаччиною, випередивши наших сусідів на одне очко.
Перед останнім туром Словаччина відставала від американців на три очки, але в разі перемоги обходила їх за особистими зустрічами.
Але американці зуміли не програти в основний час, дотягнувши до овертайму, де словаки їх дотиснули (3:2).

У підсумку США отримали одне очко за поразку в овертаймі, яке і врятувало їх від вильоту.
У чвертьфіналі США битимуться зі збірною Чехії, яка виграла групу А. Чехи в сьомому турі у феєричному матчі обіграли Швейцарію з рахунком 5:4, позбавивши "банкірів" шансів на вихід у чвертьфінал.

Інші чвертьфінальні пари поки не відомі.