Стала відома попередня дата осінніх шкільних канікул у 2017 році
Категорія
Україна
Дата публікації

Стала відома попередня дата осінніх шкільних канікул у 2017 році

Стала відома попередня дата осінніх шкільних канікул у 2017 році

Департамент освіти КМДА рекомендує провести осінні шкільні канікули в 2017-2018 навчальному році на початку листопада.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "Українські новини".

Читайте також: У старшій школі вивчатимуть степ-аеробіку і як вести себе в соцмережах

Відзначається, що осінні канікули пропонується провести з 30 жовтня по 5 листопада, в той час як зимові, - з 25 грудня 2017 до 9 січня 2018 року, а весняні, - з 26 березня по 1 квітня 2018 року.

Однак підкреслюється, що рекомендації можуть бути скоректовані в майбутньому в залежності від епідеміологічної ситуації в державі.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше глава українського уряду Володимир Гройсман заявив, що не кожному громадянину необхідний диплом про вищу освіту.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Трампу запропонували "ідеальний план" завершення війни РФ проти України

Трамп
Джерело:  The New York Times

Відомі американські економісти Гленн Хаббард і Кетрін Вольфрам запропонували президенту США Дональду Трампу власний план завершення загарбницької війни, яку Росія уже понад 11 років веде проти України. Вони також пояснили, як Штати можуть заробити у процесі його реалізації.

Головні тези:

  • Експерти вважають, що Трамп може позбавити Путіна фінансів для ведення війни проти України.
  • Ба більше, РФ фактично поверне гроші, які були використані США на допомогу Києву.

Як змусити Путіна закінчити війну

Американські економісти запропонували Трампу вводити санкції проти всіх, хто бере участь в продажу російських нафти та газу в будь-якій країні.

Щоб уникнути цього, країна-агресорка повинна була б сплачувати збори за кожну поставку — це стало б російським універсальним митом.

Все починалося б з низького рівня і зростало з кожним тижнем, що минає без мирної угоди, — наголошують Гленн Хаббард і Кетрін Вольфрам.

За їхніми словами, якщо Росія не захоче платити, то вторинні санкції вдарять по всіх учасниках транзакції, зокрема власниках нафтових танкерів, страховиках та покупцях.

Економісти звертають увагу на те, що описана схема забезпечила б США гроші, на відміну від угоди про українські корисні копалини — йдеться про близько 120 мільйонів доларів щодня.

Мета полягає в тому, щоб російська нафта продовжувала надходити на світові ринки, але щоб менше грошей надходило до Кремля. Цей план підірве здатність Росії продовжувати вести війну, а також поповнить державну скарбницю США, — наголошують експерти.

Гленн Хаббард і Кетрін Вольфрам вважають, що їхній план змусить диктатора Путіна врешті-решт сісти за стіл переговорів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?