Це наші пращури колись палили Москву — Буданов
Категорія
Україна
Дата публікації

Це наші пращури колись палили Москву — Буданов

Це наші пращури колись палили Москву — Буданов
Джерело:  online.ua

За словами керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, окупаційна армія РФ на захоплених українських територіях використовує кремлівські методички і спотворює історію. 

Джерело: сайт ГУР

Як кремлівські окупанти спотворюють історію України 

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов розповів про фактори, які гарантували успіх Слобожанської наступальної операції.

В інтерв’ю Дмитрові Комарову для проекту «Рік. Харківщина» Кирило Буданов заявив, що ключову роль у звільненні області зіграли «раптовість, швидкість і рішучість дій» Сил безпеки та оборони України.

За словами Буданова, під час окупації головним інструментом для терористів є підміна реальності, яка починається зі зміни історії.

Вони починають штучно вигадувати історію для регіонів. Розповідають, що їхньої історії не існує, вона неправильна, що все це історично російські землі, що немає там таких народів, - пояснює глава ГУР.

Водночас він акцентував на важливості повернути свою історію під час війни.

Це ми Київська Русь. Звідси все пішло. Це наші пращури і Москву палили свого часу. Русь у ті часи в Константинополь заходила. Нам треба повернути свою історію, а вона - славетна, - наголосив Буданов.

Як діє кремлівська пропаганда

Після початку повномасштабного вторгнення російські терористи запровадили в навчальних закладах "Розмову про важливе", на яких дітям промивають мізки історіями про "українських нацистів" й "ультранаціоналістичну державу", намагаючись таким чином виправдати власноруч розв'язану війну.

В заяві Європейської комісії стверджувалось про те, що держапарат Росії спотворює історію й поширює теорії змови з метою отруїти демократію зловмисною дезінформацією.

Зокрема терористи завезли в окупацію тонни пропагандистської макулатури серед яких, наприклад, підручники з російською псевдоісторією для середніх шкіл.

Читайте також: 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?