У керівництві американської компанії Facebook вирішили тимчасово відмовитися від планів з повернення робітників до офісів на тлі новин про поширення коронавірусного штаму “Дельта”.
Джерело: The Verge
За оприлюдненими даними, уточнювальне рішення компанії полягає у відтермінуванні повернення до повноцінної офісної роботи принаймні до наступного року.
“Враховуючи останні дані щодо зростання випадків захворювання на COVID-19 через варіант “Дельтa”, наші співробітники в США не будуть зобов’язані повертатися до офісу до січня 2022 року”, - наголосили у Facebook.
Одночасно з цим компанія розраховує, що відповідний сценарій оберуть у країнах за межами Сполучених Штатів.
“Ми продовжуємо стежити за ситуацією та співпрацюємо з експертами, щоб пріоритетом в рамках нашого плану щодо повернення співробітників до офісів, була безпека кожного”, - наголосили в компанії.
Ще кілька тижнів тому у керівництві американського гіганта передбачали відкриття офісів для робітників вже восени. Усім необхідно було вакцинуватися для такої роботи й використовувати маски.
Ситуація з коронавірусом
У Міністерстві охорони здоров’я України попередили, що зараження штамом коронавірусу “Дельта” проявляється не так, як при захворюванні іншими варіантами цієї інфекції.
Першими симптомами зараження штамом є:
лихоманка;
головний біль;
біль в горлі;
нежить.
Новий штам коронавірусу B.1.617.2 на сьогодні вважається найнебезпечнішим — він високо заразний і потенційно більш смертоносний. Найбільша кількість захворювань цим штамом реєструється у молодих людей 12-20 років.
Delta-штам в 1,6 раза агресивніше інших відомих штамів, він в 2,3 раза частіше призводить до госпіталізації і в 1,5 раза частіше — в реанімацію. Для початку спалаху в регіоні досить невеликої кількості інфікованих — вірус настільки агресивний, що навіть одна хвора людина може спровокувати хвилю епідемії.
Читайте також:
ВООЗ назвала реальну небезпеку нового штаму коронавірусу Йота;
Розвідка США розділилася через дві версії походження коронавірусу;
Названі симптоми зараження штамом Дельта — вони відрізняються від інших варіантів коронавірусу.