У МОЗ пояснили, чому не вводять повний локдаун по Україні
Категорія
Україна
Дата публікації

У МОЗ пояснили, чому не вводять повний локдаун по Україні

У МОЗ пояснили, чому не вводять повний локдаун по Україні
Джерело:  online.ua

У Міністерстві охорони здоров'я не підтримують ідею повного локдауну по всіх регіонах. Очільник відомства Максим Степанов вважає, це завдасть надзвичайної шкоди Україні. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на брифінг посадовця у п'ятницю, 30 жовтня.

За його словами, локдаун перш за все вдарить по економічних показниках, які вже зазнали шкоди від пандемії.

"На мою думку, виходячи з різних чинників, в тому числі економічних чинників, повний локдаун... Ми повинні його максимально уникати", - вважає Степанов.

Він додав, цілком правильною у МОЗ розцінюють стратегію адаптивного карантину — гнучкої системи посилення й послаблення обмежень у різних регіонах відповідно до місцевої епідемічної ситуації.

У МОЗ нагадали про введення обмежень для бізнесу, однак це не означатиме закриття закладів.

Раніше президент Володимир Зеленський попереджав про ймовірність повного локдауну по Україні, коли щоденна кількість нових випадків досягатиме 15 тисяч. Такі ж орієнтири наводив напередодні головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Станом на ранок 30 жовтня коронавірус в Україні оновив добовий антирекорд, оскільки виявили 8 312 нових випадків. Загалом у країні від початку епідемії 378 729 випадків.

В окремих країнах Євросоюзу на тлі погіршеної глобальної ситуації вводять жорсткі обмеження. Наприклад, у Чехії на один тиждень ввели комендантську годину, який торкнувся закладів та роздрібних магазинів.

Як повідомляв ONLINE.UA, методи діагностики коронавірусу COVID-19 в Україні незабаром зазнають серйозних змін. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов попередив, що планується введення нового методу із залученням швидкого тестування на антигени.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?