Адміністрація Telegram підтвердила введення оновленої функції голосових чатів, яку імплементували у грудні торік. Сьогоденна версія 2.0 дозволяє створювати такі чати у каналах за необмеженою кількістю слухачів. Відповідні записи зберігатимуться як подкасти, а список учасників доповнюється їхньою біографією. Участь слухачів представлена функцією “підняття руки”, що надасть можливість долучитися до обговорення. Спікери можуть наразі брати слово, представляючи свій канал. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний блок компанії.
“Голосові чати в каналах і публічних групах не мають обмеження на кількість учасників. Бесіди в прямому ефірі можуть одночасно слухати мільйони людей — завдяки цьому кожен канал Telegram тепер може стати повноцінною радіостанцією”, - наголосили розробники.
Для створення голосового чату необхідно перейти до профілю каналу чи групи, де користувач має статус адміністратора, та клікнути на позначку з трьох точок і обрати пункт “почати голосовий чат”.
У разі запису, який можуть увімкнути адміністратори, в чаті буде горіти традиційна червона кнопка. Запис буде доступний у чаті “Обране”.
“Якщо слухачеві заборонено брати участь в обговоренні у статусі спікера, він може підняти руку, щоб попросити адміністраторів чату дати йому слово. Щоб адміністраторам чату було простіше вирішити, кому надати слово, в списку учасників показується інформація з графи Про себе. Там можна вказати свої професійні навички, інтереси або навіть частина питання до спікерів”, - пояснили в Telegram.
Публічні особи можуть скористатися виступом від імені каналу, щоб не розкривати свій приватний акаунт.
Також адміністрація месенджеру оголосила про можливість програвання довготривалих голосових повідомлень з того місця, де користувач зупинився раніше.
Як повідомляв ONLINE.UA, всесвітньо відома компанія Facebook регулярно оновлює правила функціонування популярної соціальної мережі Instagram. Так нещодавно офіційно стало відомо, що в соцмережі заборонить дорослим користувачам писати незнайомим підліткам в особисті повідомлення. Про це йдеться в блозі компанії. Згідно з останніми даними, це нововведення буде використовуватися в рамках нової політики безпеки сервісу.