Політичні опозиційні сили Вірменії повідомили, що мають намір скликати позачергове засідання парламенту, щоб детально обговорити угоду щодо припинення бойових дій у Нагірному Карабасі, яку вночі 10 листопада підписав вірменський лідер Нікол Пашинян з очільником Кремля Володимиром Путіним та президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим. Опозиціонери вже навіть розпочали консультації з юристами щодо можливості анулювати договір, який лише декілька годин тому вступив в силу. Варто звернути увагу на те, що поки голосів опозиційних депутатів не вистачає, аби зібрати парламент. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на місцеві ЗМІ.
Як стверджують журналісти, опозиції потрібно долучити більше ніж 20 своїх колег з провладної фракції.
"Для цього вони повинні бути впевнені у своїй безпеці, щоб прийти до парламенту", – наголосила представниця опозиційної фракції "Процвітаюча Вірменія" Наїра Зограбян.
Окрім того, зазначається, що опозиція звернулася до громадян з проханням покинути будівлі парламенту та уряду, аби політики могли безпечно працювати. Демонстранти на цей заклик відреагували позитивно. Наразі урядові приміщення посилено охороняють працівники правоохоронних органів. Також повідомляється, що керівник батальйону "Арабо" – вірменського добровольчого об'єднання, що брало участь у війні у Карабасі – звернувся до правлячої партії. Манвел Егіазярян дав депутатам альянсу "Мій крок" декілька годин, аби з'явитись в парламенті. У цьому випадку він гарантував політикам безпеку.
Варто зазначити, що станом на ранок 10 листопада в Нагорний Карабах вилетіли вже 10 літаків з російськими миротворцями на борту. Цю інформацію підтвердили в Міноборони РФ.
"Десятий літак Іл-76 військово-транспортної авіації з російськими миротворцями на борту вилетів з аеродрому Ульяновськ-Східний. На борту повітряного судна особовий склад миротворчого з'єднання, матеріальні засоби і бронетранспортери", – йдеться в повідомленні.
Раніше ONLINE.UA повідомляв про що насправді Путін домовився з лідерами Вірменії та Азербайджану.