Україна обіграла Португалію на Євро з волейболу та вийшла у чвертьфінал

Україна сенсаційно обіграла Португалію на Євро з волейболу та вийшла у чвертьфінал.

Джерело: Суспільне Спорт

Перший чвертьфінал для збірної України з волейболу за чотири роки

Збірна України з волейболу пройшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи. У матчі 1/8 фіналу українці обіграли Португалію у 3-сетовому матчі.

У плей-оф першим суперником України стала Португалія – команда, що фінішувала другою у групі D. І цей поєдинок закінчився переконливою перемогою України.

Після рівного старту українці вийшли вперед, здобувши у першій партії перевагу в 5 очок. І втримали її до кінця сету.

Другий сет Португалія розпочала з рахунку 3:1. Але спершу Україна вирівняла гру, а згодом довела справу до перемоги з різницею у шість очок.

Зрештою, Україні вдалося уникнути переведення гри до третього сету. І хоча португальці вели боротьбу до останнього, українці перемогли 25:22.

Найрезультативнішими у складі України стали Олег Плотницький, який набрав 14 очок, а також Ілля Ковальов, що закінчив гру з 10 очками.

Україна у чвертьфіналі: що далі

Другий чвертьфінал за останні чотири роки. На Євро-2019 українці також дійшли до цієї стадії.

У чвертьфіналі Україна зіграє проти Словенії, що стала переможницею її групи та обіграла в іншому матчі 1/8 фіналу Туреччину - 3:2.

Матч Україна - Словенія в 1/4 фіналу чемпіонату Європи відбудеться у понеділок, 11 вересня.