Україна перемогла збірну Мальти у відборі на Євро-2024

Збірній України з футболу вдалося перемогти команду Мальти 1:0 і здобути другу перемогу у відборі на Євро-2024.

Джерело:  Суспільне

Україні вдалося обіграти збірну Мальти у відборі на Євро-2024

Варто звернути увагу на те, що під час першого тайму українська збірна мала більше моментів за Мальту. Проте жоден з них не реалізувала - на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Після перерви Україна заробила пенальті за гру рукою захисником Мальти.

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко не зміг реалізувати 11-метровий, пробивши у поперечину.

Проте вже 72-й хвилині арбітр зафіксував порушення на Ярмоленку у штрафному майданчику Мальти і призначив ще один пенальті.

Цього разу пробив Віктор Циганков, який переграв голкіпера Мальти, зробивши рахунок 1:0.

На останніх хвилинах синьо-жовті грали по рахунку, при цьому не дозволяли суперникам загрожувати власним воротам. Більше того, після кутового ледь не забив другий гол Забарний. Тож у підсумку маємо другу поспіль перемогу у кваліфікації, - йдеться в повідомленні.