Україна провела переговори з США з приводу додаткової військової підтримки
Категорія
Політика
Дата публікації

Україна провела переговори з США з приводу додаткової військової підтримки

Україна провела переговори з США з приводу додаткової військової підтримки
Джерело:  online.ua

Представники Верховної Ради провели переговори з членами Конгресу Сполучених Штатів від Демократичної партії. Приводом стало розширення військової підтримки для українського партнера.

Джерело: УНН

За оприлюдненими даними, учасниками онлайн зустрічі став нардеп Давид Арахамія, який очолює пропрезидентську фракцію “Слуга народу”, голова оборонного комітету Олександр Завітневич з українського боку.

Сполучені Штати представляв конгресмен-демократ Адам Сміт, який керує комітетом Палати представників з питань збройних сил та має нагороду “Друг України”.
Сторони обговорили політичну та військову міждержавну співпрацю, зокрема розширення такої підтримки

України з американського боку, додаткову фінансову й технічну допомогу для реформування Повітряних сил ЗСУ.

“Це допоможе покращити технічну базу, озброєння, а також — оновити застаріле військового обладнання”, - пояснив Арахамія.

Він нагадав про вдосконалення оборонних закупівель, реформу Укроборонпрому та Служби безпеки України.

Своєю чергою Сміт наголосив на двопартійній підтримці України у США у військових питань. Це один з ключових напрямків американської допомоги в опорі російській агресії.

Американський політик звернув увагу на необхідності реформування оборонної та правоохоронної галузей, а також привітав зусилля української влади у боротьбі з корупційними явищами.

Також представники українського парламенту закликали Вашингтон пильно стежити за “Північним потоком-2”.

“Треба визначити можливі механізми, які не дадуть Росії завершити проєкт. Варто посилити санкції з боку США та залучити до цього ширше коло партнерів”, - вважає Арахамія.

Як США підтримали Україну

Сполучені Штати кілька років тому узгодили надання українському партнеру 200 мільйонів доларів допомоги на оборонну галузь. Окрім того, офіційний Київ отримував фінансові ресурси для використання в інших напрямках, зокрема економічному та гуманітарному.

Також Вашингтон на політичному рівні завжди виступав на підтримку суверенітету й територіальну цілісність України.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?