Україна розгромила господарів чемпіонату світу з хокею: опубліковано відео

У другому турі чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні IB збірна України зустрічалася з господарями турніру, збірної Хорватії.

Як повідомляє ONLINE.UA, наші хокеїсти впевнено обіграли суперника з рахунком 4:1.

На початку зустрічі Чернишенко запалив "червоне світло" за воротами хорватів. А на 15-й хвилині Ісаєнко подвоїв перевагу українців.

До кінця періоду Микулич одну шайбу відіграв, але на початку другого періоду Захаров повернув Україні перевагу у дві шайби.

На 27-й хвилині Шафаренко реалізував більшість, встановивши остаточний рахунок зустрічі - 4:1.

20 квітня Україна битиметься з Естонією. Матч розпочнеться о 15:00.

ДИВІТЬСЯ: Україна стартувала з розгрому на чемпіонаті світу з хокею

Відзначимо, що в турнірній таблиці наша збірна посідає друге місце, поступаючись Литві за різницею шайб (+9 у литовців і +8 в українців). У Великобританії 5 очок, оскільки естонців острів'яни обіграли в овертаймі.

Нагадаємо, до Дивізіону IA вийдуть перша і друга команди групи.