Щоб захистити нечисленні бомбардувальники Су-24, які є носіями далекобійних крилатих ракет Storm Shadow і Scalp, Повітряні сили України переміщують ці літаки на новий аеродром кожні 24 год.
Джерело: Bild
Україна відновила радянські аеродроми для захисту літаків
Далекобійними ракетами Storm Shadow і Scalpпотрібно стріляти з нечисленних бомбардувальників, які має Україна.
Військово-повітряні сили України переобладнали добрий десяток радянських Су-24 для запуску ракет у повітря, а звідти – до цілі. Це вразливість, якою хоче скористатися російський диктатор Володимир Путін.
Через це росіяни тижнями атакують бази ВПС на заході України, де за їхніми підозрами, розміщені Су-24, які щодня випускають одну або кілька крилатих ракет по російських цілях.
Незважаючи на постійні атаки на аеродром у Старокостянтинові Хмельницької області, Росія зазначє невдачі, оскільки «Storm Shadow» і «Scalp» продовжують вражати окупаційні цілі на сході та півдні України.
Видання пише, що Україна захищає свої винищувачі з цінними ракетами, переміщуючи літаки на іншу базу ВПС кожні 24 години.
Для цього вона відновила всі авіабази радянських часів і використовує нові таємні злітно-посадкові смуги на автомагістралях, які були перетворені на злітно-посадкові смуги. На нових відеоматеріалах видно, що для захисту відповідних аеродромів українська армія задіяла декілька зенітних комплексів «Patriot» та «Iris-Т».
Що відомо про ефективність Storm Shadow і Scalp
Видання пише, що британські крилаті ракети «Storm Shadow» і французькі «Scalp» з дальністю стрільби в 300 км є не тільки найдалекобійнішою високоточною зброєю в українській армії, але й найпотужнішою – ракети мають 450 кг вибухівки.
Ці ракети вражають цілі на всіх окупованих територіях з точністю до кількох метрів і завдають величезних руйнувань, чи то розміщення російських генералів у Бердянську, чи то збройові заводи в Луганську, чи то мости до Криму.
Жертвами крилатих ракет уже стали десятки високопоставлених російських офіцерів, найважливіші логістичні вузли та найважливіші шляхи постачання. За інформацією BILD, Росія не має засобів перехоплення добре замаскованих і низьколітаючих снарядів, - пише видання.
Читайте також: