Українська Бронетехніка виробила тисячі артснарядів у співпраці з західними партнерами. Це 122 мм осколково-фугасні артилерійські постріли з повним зарядом.
Джерело: Українська Бронетехніка
"Українська Бронетехніка" виробила тисячі артснарядів
ТОВ “Українська Бронетехніка” повідомила про успішну доставку в Україну перших тисяч 122 мм осколково-фугасних артилерійських пострілів з повним зарядом. Ця зброя виробляється у партнерстві з одним із боєприпасних холдингів Східної Європи.
Артилерійські постріли 122 мм — “повітря” для артилерійських систем Д-30 та 2С1 “Гвоздика”. Осколково-фугасні снаряди 122 мм ефективні у враженні ворожих позицій, ліній оборони та бронетехніки, — йдеться у повідомленні.
У компанії додали, що забезпечення артилеристів такими пострілами — запорука успішності контрнаступу України.
Відновивши коопераційні зв'язки та об'єднавши виробників компонентів з декількох країн Європи, ми продовжимо доставляти нашим захисникам тисячі таких пострілів. Виробництво боєприпасів — важка і відповідальна справа, — кажуть в “Українській Бронетехніці”.
Яку зброю виготовляє Україна разом з партнерами
9 лютого повідомлялось, що держконцерн "Укроборонпром" та одна з країн НАТО почали спільно виробляти міни калібру 120-мм. Також було укладено контракт з Міністерством оборони на постачання цих засобів ураження ЗСУ.
За словами міністра з питань стратегічних галузей Олександра Камишина, іноземні компанії, що виробляють зброю, готові до початку роботи в Україні.
Іноземні партнери бачать і розуміють, що Україна дає великі можливості для їхніх виробників озброєння. І перші з них вже готові починати виробництво в Україні. Ми говоримо про великі компанії і про менші компанії, які рухаються зазвичай швидше. Ви ще до Форуму оборонних індустрій почуєте про початок такого виробництва, — зазначив Камишин.
Також Камишин зазначив, що і в Україні з’являються потужні місцеві виробники зброї.
Що стосується українського ВПК, то міністр заявив про нарощування виробництва.
Ми вже виробляємо більше, збільшуємо виробництво постійно і без зупинки. Але скільки б ми не виготовляли, нам все одно потрібно набагато більше для нашого фронту. Тому ми все ще залежимо від імпорту і вдячні нашим партнерам за підтримку... Наші головні успіхи все ще попереду. Зараз золотий час для українського сектора ВПК, тому що є можливості реалізовувати наробки, усі розробки, які були накопичені в останні роки. А я повинен сказати, що у нас у статусі розробок і у статусі дослідних зразків є досить багато хороших виробів, які дуже знадобляться нашим Збройним силам оборони, і найближчим часом ви будете бачити все більше таких виробів на фронті, — наголосив міністр.
Читайте також:
Україна запустила виробництво боєприпасів спільно з двома країнами НАТО
Іноземні оборонні компанії готові почати роботу в Україні – Камишин
В Україні випробували нову зброю: потужний постріл потрапив на відео