Україна завоювала перші медалі на Всесвітній Універсіаді

У столиці Казахстану Алмати стартувала 28-а Всесвітня зимова Універсіада-2017.
Як повідомляє ONLINE.UA, перші медалі були розіграні 30 січня.
Українські спортсмени завоювали срібну і бронзову медалі в сноубордингу.
У дисципліні паралельний гігантський слалом Аннамарі Данча стала срібною призеркою, а Олександр Бєлінський завоював бронзову медаль.
Аннамарі Данча в фіналі поступилася польській сноубордистці Олександрі Кроль, програвши на фініші 0.08 секунди.
Бєлінський в півфіналі програв росіянину Богдану Богданову, а в бронзових заїздах випередив поляка Міхала Новачика.
Українець програв перший заїзд (+0.54 секунди), але був швидше в другому (-0.28 секунди).
Дивіться: "Ну до кінця постійте": українські та російські біатлоністи проігнорували гімн Росії - опубліковано відео
Відзначимо, що в перший змагальний день розіграно 8 комплектів медалей.
У гірських лижах відбулися спуски в супергіганті. У чоловіків переміг італієць Мікеланджело Тенторі, випередивши двох росіян. У жінок "золото" завоювала росіянка Олена Яковишина.
Лижники розіграли медалі в індивідуальних гонках. Тут подвійний успіх відсвяткували росіяни - Лілія Васильєва та Валерій Гонтар.
Також розіграні медалі в лижній акробатиці. У жінок перемогла китайська фрістайлістка Йіньйінь Жу, а у чоловіків виграв китаєць Жонлін Лі.
Дивіться: Чем піонат Європи з біатлону-2017: результати всіх гонок
У вівторок, 31 січня в Алмати буде розіграно 11 комплектів медалей - в біатлоні (2), гірських лижах (1), ковзанярському спорті (2), лижному двоєборстві (1), лижних гонках (2), лижному фрістайлу (1) і сноубордингу (2).