Україна завоювала першу медаль на Чемпіонаті Європи з біатлону

Українка Анастасія Меркушина завоювала бронзову медаль в перший день Чемпіонату Європи з біатлону в польському місті Душники-Здруй.
Як повідомляє ONLINE.UA, наша біатлоністка фінішувала третьою в індивідуальній гонці.
"Золото" і "срібло" завоювали росіянки Ірина Старих і Світлана Слєпцова. Друга з росіянок випередила Меркушіну на 1,2 секунди.
Старих же, яка повернулася в біатлон після трирічної дискваліфікації, випередила Меркушіну на хвилину.
На чотирьох вогневих рубежах Меркушина допустила один промах. Анастасія не закрила одну мішень на першій стрільбі стоячи.
Результати інших українок: 11-е місце у Юлії Журавок, а 14-ю фінішувала Яна Бондар.
Яна була однією з кращих в швидкості, але 4 штрафних хвилини не дозволили їй піднятися на п'єдестал пошани.
Дивіться: Чем піонат Європи з біатлону-2017: розклад та результати всіх гонок
У четвер на Чемпіонаті Європи день відпочинку, а в п'ятницю, 27 січня, відбудуться спринтерські гонки.