Українка виграла престижну велогонку в Німеччині

Українська велогонщиця Яна Беломоїна здобула перемогу на престижних перегонах Gold Trophy Sabine Spitz з маунтинбайку, що проходили в Німеччині.
Як повідомляє ONLINE.UA, Беломоїна виграла гонку в Бад-Зеккінгені вдруге за три роки.
Українка, яка виступає за команду CST Sandd American Eagle, пройшла дистанцію за 1 годину 32 хвилини 58 секунд.
Другою фінішувала дворазова срібна медалістка Олімпійських ігор, польська спортсменка Майя Влощовска з команди Kross Racing. Вона поступилася українці 25 секунд.
Швейцарка Карина Гантенбейн з Möbel Märki поступилася українці 45 секунд.
Відзначимо, що в гонці брала участь і німецька велогонщиця Сабіна Шпіц, на честь якої названо змагання. Вона посіла п'яте місце.