Українські полярники на станції "Академік Вернадський" поділились кадрами затишного світанку на станції.
Джерело: НАНЦ
Як виглядає світанок в Антарктиці
Наразі більшість світанків в Україні проходить під звуки повітряних тривог і вибухів. Тепер у ці години ми вболіваємо за нашу ППО і дякуємо їй за ще один новий ранок. Але світанки бувають різними, - написали вчені.
Полярники поділилися чарівним світанком в Антарктиці.
До речі, на крижаному континенті наближається зима з хуртовинами, тому такі пейзажі стають рідкістю, але саме зараз вони найкрасивіші. Всім нам бажаємо тихих і романтичних світанків, як на фото.
Фото - Дмитро Кричун
Фото - Дмитро Кричун
Фото - Дмитро Кричун
Фото - Дмитро Кричун
Полярники розповіли про своїх сусідів по станції
Раніше полярники розповідали, що в Антарктиці наближається зима, тому в них суттєво поменшало галасливих сусідів, серед яких пінгвіни, котики та морські слони.
Цього літа кількість субантарктичних пінгвінів острові Галіндез сягала 4 тисяч. Зараз навколо станції пінгвінів немає, а от на острові ще можна зустріти окремих особин чи невеликі групи до 5 птахів. Найімовірніше, це ті, в кого дещо “запізнився” період линьки.
Інші пінгвіни вирушили на північніші території, де тепліше.
А ще антарктична осінь – це період гостювання на нашому острові субантарктичних морських котиків та молодих південних морських слонів.
Науковці розповіли, що деякі котики настільки вподобали околиці “Вернадського”, що вони не залишають їх і взимку.
Морські слони здебільшого мешкають в районі Субантарктики, де на островах з весни до осені (на період розмноження та линьки) влаштовують берегові лежбища, а взимку повертаються до морського способу життя. Водночас молоді тварини, які ще не беруть участь у розмноженні, восени іноді припливають на наш острів.
Читайте також:
Очікують на пінгві-бум: на острові українських полярників вилупилося перше пінгвінятко
На станції "Академік Вернадський" зафіксували новий сніговий рекорд — фото
Полярники показали фото "закоханих" пінгвінів до Дня Валентина