Військові комісари на території окупованого Росією Криму вимагають гроші за тіла загиблих у війні проти України військових армії РФ.
Джерело: "КримSOS"
Як військові комісари в Криму побудували бізнес на тілах загиблих солдатів армії РФ
За інформацією представників громадської організації, російські військкоми доставляють тіла загиблих солдатів армії РФ до моргу у Сімферополі, однак рідним кажуть, що загиблого тільки но виявили у зоні бойових дій і повернути його тіло непросто.
За доставку рідним пропонують заплатити близько 100-150 тисяч рублів (близько 1 тис -1 тис 500 доларів).
Таку схему комісари виправдовують незручностями місцезнаходження тіла та його перевезення, інакше тіло доведеться чекати ще довго.
Наразі відомо щонайменше про три-чотири такі випадки.
"КримSOS" наголошує, що російські військові комісари є воєнними злочинцями, які від початку окупації півострова незаконно призивають і мобілізують місцевих мешканців до російської армії.
Це є порушенням Женевської конвенції та воєнним злочином згідно з Римським статутом. Усі воєнні злочини не мають терміну давності і відповідальність може настати навіть через десятки років після його вчинення.
Росіяни відмовляються їхати на відпочинок в окупований Крим
Лише 2,7% росіян, які бронювали готелі та житло для відпочинку у 2023 році, захотіли випробувати екстрим туризму в практично прифронтовому Криму.
Так, сервіс пошуку і бронювання турів "Слетать.ру" розповів, що його статистика продажів показує, що за рік частка Криму на внутрішньому ринку знизилася до 2,7% за підсумками літа.
Інший російський сервіс бронювання - Ostrovok, розповів виданню, що кількість охочих відпочити на півострові в пік сезону впала на 50-60% порівняно з 2022 роком.
Сервіс бронювання "Твіл" повідомляє, що кількість бронювань у Севастополі знизилася на 66%, а в Євпаторії - на 69%. У зв'язку з цим середня вартість ночі проживання в останній скоротилася на 21%, до 3,8 тис. рублів.
У туроператорі "Алеан" розповіли, що кількість бронювань у Криму цього літа скоротилася на 50%.
При цьому, як уточнює віце-президент Асоціації туроператорів Росії Сергій Ромашкін, на небажання росіян їхати на окупований півострів вплинула напружена обстановка в Криму, а також вибух і затори на Кримському мосту.
За його прогнозами, за підсумками восьми місяців року регіон відвідають 3,7-3,9 млн туристів.
Читайте також:
ЗСУ відбили 24 атаки армії РФ та завдали 7 ударів по ворожих позиціях — зведення Генштабу;
Касетні боєприпаси допомогли ЗСУ звільнити Урожайне — CNN;
Маляр висловилася про події на лівому березі Херсонської області