В Мінінфраструктури розповіли, коли скасують потяги до Росії
Категорія
Україна
Дата публікації

В Мінінфраструктури розповіли, коли скасують потяги до Росії

В Мінінфраструктури розповіли, коли скасують потяги до Росії
Джерело:  online.ua

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що потяги, що прямують із Києва та Львова до Москви можуть скасувати вже через декілька років. Він зауважив, що цей напрям вже "відмирає" сам по собі, передає ONLINE.UA.

Як відомо, ще у лютому "Укрзалізниця" зменшила періодичність курсування поїздів, які прямують з українських міст до Москви. Такі зміни зумовлені різким скороченням пасажиропотоку.Відомо, що у 2018 році "Укрзалізниця" перевезла до Росії 772,9 тисячі пасажирів, що майже на 20% менше, аніж у 2017 році.

В ході брифінгу міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що у 2018 році Україна вперше мала більший пасажиропотік в напрямку до Євросоюзу, ніж у східному напрямку.

"Падіння ринку пасажирських перевезень залізницею кожного року – 15 – 20% і цей тренд зберігається… Ми пішли природнім еволюційним шляхом. Я думаю, ще декілька років і ми закриємо цей потяг", - каже чиновник.

Омелян зазначив, що зараз все більше українців розуміють, що у країнах Євросоюзу можна заробляти набагато більше, працюючи при цьому в більш комфортних умовах, ніж у Російській Федерації.

Нагадаємо, в грудні 2018 року Міністерство інфраструктури України внесло на розгляд Верховної Ради законопроект про заборону пасажирського залізничного сполучення з Росією. Вантажні перевезення ініціатива не зачіпає.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в Україні запропонували припинити не тільки залізничне, але і автобусне сполучення з Росією.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?