У Волинській області на кордоні України та Білорусі встановили спеціальні засоби стеження, побудували фортифікаційні споруди і встановили пункти пропуску.
Джерело: заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко
Облаштування кордону з Білоруссю
Тимошенко розповів, що до війни в Україні планували у 2022 році реалізувати проєкт з обладнання кордону не лише фортифікаційними спорудами, а й спеціальними засобами стеження.
Війна внесла свої корективи у цей процес, але тут на Волині це питання вирішують на рівні обласної, місцевої влади та Держприкордонслужби. Військові облаштували справді серйозні загородження, а місцева влада допомогла з камерами стеження. Тут застосували і тепловізійні камери. Важливо, що за ділянками кордону можна спостерігати онлайн.
Фото: t.me/kt20220224
Також тут працюють пункти пропуску.
Бачили сьогодні маріупольців, яких окупаційна влада «евакуювала» на територію росії. Люди змушені перетинати кордон з боку білорусі і користуватися прикордонними пунктами пропуску тут, - розповів Тимошенко.
Фото: t.me/kt20220224
Він зазначив, що кордон захищений і на Сумщині, і на Чернігівщині, і на Київщині, і на Житомирщині, і на Рівненщині, і звісно, на Волині. Він пообіцяв обладнати й інші ділянки кордону системою стеження.
Раніше повідомлялося, що тривають заходи з мінування небезпечних напрямків та облаштування інженерних загороджень на кордоні з Білоруссю.
Підрозділи Державної прикордонної служби України здійснюють заходи щодо укріплення державного кордону України на всіх небезпечних та загрозливих напрямках.
Читайте також: