Вагнерівці зізналися у вбивствах українських дітей на Донбасі — відео
Категорія
Світ
Дата публікації

Вагнерівці зізналися у вбивствах українських дітей на Донбасі — відео

Вагнерівці зізналися у вбивствах українських дітей на Донбасі — відео
Джерело:  online.ua

У мережі опублікували відео з в'язнями із Групи "Вагнера", в якому ті відверто зізнаються у вбивствах українських дітей у Бахмуті та Соледарі. 

Джерело:  Gulagu.net

Найманці Вагнера вбивали українських дітей на Донбасі — відео

Російські правозахисники оприлюднили свідчення двох колишніх командирів підрозділів ПВК "Вагнера", які були рекрутовані до найманців Євгена Пригожина з російських колоній.

Йдеться про Азамата Улдарова та Олексія Савичева, які були помилувані восени 2022 року. Наразі злочинці знаходяться на території РФ.

Колишні найманці ПВК розповіли засновнику Gulagu.net Володимиру Осєчкіну деталі розстрілів понад 20 українських дітей і підлітків, підривання ями з більш як 50 пораненими полоненими й так званими "500-ми" (ті, хто вирішив залишити війну та відмовився виконувати накази про вбивство українців), зачищення житлових будинків із убивством всіх, зокрема дітей.

За словами одного з "вагнерівців", він "вистрілив 5-річній дівчинці в голову", коли вони заходили до Соледара і Бахмута.

Вона верещить, вона маленька дитина, розумієш. Я вистрілив 5-6-річній дівчинці контрольний. Я цією рукою виконав наказ, убив дітей. Розумієш, за наказом. Те що ми ... Нам давали команду зачистити і знищити всіх... Ми йшли 150 вагнерівців і вбивали всіх - жінок, чоловіків, пенсіонерів і дітей, зокрема маленьких - п'ятирічних, - зізнається злочинець.

Пригожин наказував своїм посіпакам вбивати українських дітей

Як стверджують колишні найманці "Вагнера", саме засновник ПВК Пригожин віддав їм наказ зачистити Бахмут, вбивати абсолютно всіх, навіть дітей. Вони також додали, що у Соледарі було ще гірше.

 За словами Улдарова, лише у Бахмуті, виконуючи наказ Пригожина, він вбив 300-400 цивільних, 40 з яких були дітьми.

Мирні жителі виходили. І був наказ: усіх, кому від 15 (років) і старше - усіх одразу розстрілювати без слів. Було розстріляно 20-24 людини, з них осіб 10 - 15-річні та 17-річні підлітки, - зізнався Савичев.

Він також додає, що найманцям ПВК погрожували вбивством, якщо вони будуть спілкуватися з представниками ЗМІ.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?