Втрата сухопутного коридора до Криму може покласти край політичній кар'єрі Путіна — The Washington Post
Категорія
Політика
Дата публікації

Втрата сухопутного коридора до Криму може покласти край політичній кар'єрі Путіна — The Washington Post

Втрата сухопутного коридора до Криму може покласти край політичній кар'єрі Путіна — The Washington Post
Джерело:  online.ua

У Кремлі дуже нервують з приводу контрнаступу ЗСУ та вогневої потужності українських військових та бояться втратити сухопутний коридор до анексованого Криму, що може призвести до кінця політичної кар'єри диктатора Володимира Путіна.

Джерело:  The Washington Post

Як втрата сухопутного коридору до Криму позначиться на ситуації в Росії 

Автори матеріалу видання зазначають, що між керівниками військових відомств РФ останнім часом почастішали сварки та суперечки. Все відбувається на тлі атак БпЛА по Москві та прориву повстанських добровольчих батальйонів на територію Бєлгородської і Брянської областей.

У матеріалі видання підкреслюється, що все це викликає питання, чи зможе кремлівський диктатор та військовий злочинець Володимир Путін втримати ситуацію під контролем.

Ознаки зростаючої напруженості з'явилися після того, як член російського парламенту Костянтин Затулін заявив на конференції, присвяченій майбутньому України, що Росія зазнала невдачі у всіх своїх військових цілях і що деякі з них стали "безглуздими".

Які цілі були заявлені на початку спецоперації? Ви всі пам'ятаєте - денацифікація, демілітаризація, нейтралітет для Українита захист жителів Донецька і Луганська. За яким із цих пунктів ми сьогодні досягли результатів? По жодній, - зазначає Затулін.

За словами засновниці фірми політичного аналізу "Р-політик" Тетяни Станової, представники російських еліт перебувають у дуже похмурому настрої.

Вони не розуміють, які плани Путіна, і сумніваються, чи адекватно він справляється з ситуацією. Це триває вже давно, але тривога наростає. Якщо Росія втратить коридор до Криму, це буде дуже серйозний удар... Всі розуміють, наскільки це важливо для Путіна, і це означатиме, що Путін знову не правильно розрахував ситуацію і знову не впорався з ситуацією. Це означатиме дуже серйозний провал, - пояснює політолог.

У матеріалі видання також зазначається, що настрої в представників Кремля та військових відомств РФ став ще більш похмурим після появи західних пропозицій щодо довгострокових угод про безпеку для України.

У такому разі Україна була б забезпечена поставками зброї на багаторічний період, що стало б альтернативою негайному вступу до НАТО.

Це визначає головне занепокоєння російського керівництва. Якщо буде поставлятися сучасне озброєння і буде модернізуватися українська армія, то - навіть без формального членства - Україна в такому вигляді може представляти для Росії екзистенціальну загрозу, - підкреслив один зі співрозмовників видання.

На що розраховує Кремль

Близький до Кремля політичний консультант Сергій Марков зазначає, що боротьба російських еліт з оточення Путіна може у якийсь момент вийти з під контролю.

За його словами, Москва намагається применшити наслідки прориву добровольчих підрозділів на територію Бєлгородської області оскільки усвідомлює, що вони, ймовірно, є не більше ніж спробою Києва відвернути російські війська від захисту передових позицій.

Він підкреслив, що наразі російська армія зосереджується на спробах відбиття українського контрнаступу.

Марков припустив, що згодом у Кремлі сподіваються скористатись ослабленністю українських військ після контрнаступу для захоплення більшої кількості територій.

Росія сподівається, що місяці, які у неї були на підготовку до контрнаступу України, зміцнять її позиції.

За словами Маркова, вона витратила місяці на будівництво оборонних позицій і установку мінних полів, змушуючи українську армію наближатися до лінії фронту "колонами", які до цього було легко виявити і націлити на них артилерійські удари.

Всі розуміють, що війна не досягла своїх цілей. Але це не вплине на хід війни. Дуже важко зупинитися. ... Все залежить від результату контрнаступу, - пояснює політолог.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?