Керівництво Київської міської державної адміністрації пояснило, як стати резервістом територіальної оборони столиці. Варто звернути увагу на те, що служба в територіальній обороні передбачає гнучкий графік тренувань, регулярні заняття з вогневої, медичної, інженерної підготовки та десятиденні навчальні збори раз на один-два роки.
Джерело: Фейсбук-сторінка КМДА
У КМДА відповіли, як стати резервістом тероборони Києва
До завдань резервістів належить оборона і захист громади Києва, стратегічних об’єктів і комунікацій столиці, органів державної та місцевої влади в разі збройної агресії, захист населення і довкілля в разі надзвичайних ситуацій, забезпечення громадської безпеки та порядку в місті в особливий період, а також підготовка громадян до національного спротиву, - пояснюють в КМДА.
Щоб стати резервістом - насамперед потрібно подзвонити на "гарячу лінію" Територіального резерву міста Києва за номером 063 651 44 46. Після завершення опитування спеціаліст "гарячої лінії" направить на співбесіду до одного з командирів батальйонів бригади тероборони міста.
За позитивних результатів співбесіди командир батальйону ухвалить рішення щодо укладання контракту, визначить посаду, на яку кандидата доцільно призначити, та сформує направлення на проходження військово-лікарської комісії.
Наступний етап - військово-лікарська комісія. Її потрібно пройти у супроводі офіцера бригади територіальної оборони. Після цього необхідно надати до підрозділу бригади територіальної оборони, з яким планується укласти контракт, необхідні документи:
заяву про бажання добровільно вступити на службу у територіальному резерві;
копії усіх сторінок паспорта громадянина України;
копії свідоцтва про шлюб та народження дітей (якщо є);
характеристику з місця роботи або навчання;
копії документів про середню та вищу освіту;
кольорову фотокартку розміром 9х12 см;
копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
довідку військово-лікарської комісії щодо придатності за станом здоров’я до проходження служби в територіальному резерві за обраною спеціальністю;
довідку про несудимість (отримується на сайті Міністерства внутрішніх справ в електронному вигляді, друкується).
Наступним і останнім кроком є підписання контракту.
Читайте також:
Міноборони озвучило умови залучення українців до загонів тероборони
Міноборони приструнило Кличка з його планами захистити Київ
У Києві вирішили розгорнути систему територіальної оборони