Як записатися на вакцинацію від COVID-19 в Києві та Київській області — покрокова інструкція
Категорія
Україна
Дата публікації

Як записатися на вакцинацію від COVID-19 в Києві та Київській області — покрокова інструкція

Як записатися на вакцинацію від COVID-19 в Києві та Київській області — покрокова інструкція
Джерело:  online.ua

З 24 лютого в Україні стартувала вакцинація від коронавіруса і на сьогоднішній день кожен бажаючий може записатися на щеплення. З 1 березня Міністерство охорони здоров'я дозволило прищеплювати залишками вакцин українців, які не потрапляють під перший етап вакцинації. Щоб не пропадали залишкові дози вакцини Covishield (AstraZeneca) у всіх областях України вже формуються резервні списки бажаючих вакцинуватися. Як записатися на вакцинацію від COVID-19 в Києві та Київській області - читайте в матеріалі ONLINE.UA.

Як записатися на вакцинацію від COVID-19 - способи

Для запису в чергу на щеплення є кілька сбособов. Записатися можна:

  • на порталі "Дія";

  • через мобільний додаток "Дія";

  • на гарячій лінії МОЗ - 0800 60 20 19;

  • через сімейного лікаря.

Також в областях України місцеві органи охорони здоров'я створили гугл-форми, через які також можна стати в чергу на щеплення.

Як записатися на вакцинацію від COVID-19 в Києві та Київській області?

Київська міська державна адміністрація створила гугл-форму для запису на вакцинацію від СOVID-19 в Києві. У ній є кілька питань, які стосуються публічності людини. Крім особистих контактів, там потрібно залишити посилання на свою сторінку в соцмережах.

Подібна гугл-форма для запису на вакцинацію від СOVID-19 створена і для жителів Київської області. У ній крім контактного телефону потрібно вказати рід діяльності і професію.

На щеплення в електроній формі можуть записатися:

  • учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення або в здійсненні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях;

  • народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідери представники релігійних організацій;

  • видатні письменники, журналісти, спортсмени, музиканти, актори, співаки, інші діячі сфери культури, старше 60 років.

Нагадаємо, на даний момент українцям доступна тільки вакцина Covishield, яку виготовляють в Індії за ліцензією Оксфордського університету і компанії AstraZeneca. Це векторна вакцина, яка створена на основі генно модифікованого аденовірусу шимпанзе. Вона показала ефективність 82% на третій фазі випробувань. До кінця березня в Україну повинна надійти ковід-вакцина китайської компанії Sinovac. Влітку 2021 року в Україні очікується поставка американської вакцини Novavax, яку також виготовляє найбільший в світі виробник вакцин Serum Institute.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Кабмін створить фонд допомоги для постраждалих від вакцинації на випадок виникнення побічних ефектів від вакцини.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?