"Ювентус" здобув перемогу в Дербі Італії: опубліковано відео

У 23-му турі чемпіонату Італії відбувся головний футбольний матч країни - знамените Всеітальянске дербі між "Ювентусом" та "Інтером".
Як повідомляє ONLINE.UA, "Ювентус" обіграв "Інтер" з рахунком 1:0, перервавши семиматчеву виграшну серію "нерадзуррі".
Єдиний гол господарі забили в кінці першого тайму. Після розіграшу кутового К'єлліні головою скинув м'яч за межі штрафного, звідки Куадрадо з напівльоту невідпорно пробив у правий кут. Відчайдушний стрибок Хандановича не врятував "Інтер" від пропущеного м'яча.
У другому таймі у "Інтера" було достатньо гольових моментів, але Джанлуїджі Буффон зберіг ворота "на замку".
Дивіться: "Ювентус" вразив своїм новим логотипом: опубліковані фото і відео

Відзначимо, що "Ювентус" набрав 54 очки і випереджає найближчого переслідувача ("Наполі") на шість балів. У "Інтера" 42 очки і шосте місце.