За політику щодо України в Держдепартаменті США відповідатиме противниця “Північного потоку-2”
Категорія
Політика
Дата публікації

За політику щодо України в Держдепартаменті США відповідатиме противниця “Північного потоку-2”

За політику щодо України в Держдепартаменті США відповідатиме противниця “Північного потоку-2”
Джерело:  online.ua

Адміністрація президента Сполучених Штатів Джо Байдена доручила дипломатці Робін Данніґан здійснювати нагляд за політикою щодо Центральної та Східної Європи в Державному департаменті.

Джерело: “Радіо Свобода”.

На нову посаду в зовнішньополітичному відомстві Данніґан перейшла у вівторок, 7 вересня. Дипломатка сприятиме формуванню державної політики США щодо України, Молдови, Польщі, Білорусі, Угорщини та Чехії.

Робін Данніґан - що про неї відомо

Данніґан – випускниця Національного військового коледжу США, де вона отримала ступінь магістра наук в області стратегії нацбезпеки. Також вона здобула ступінь магістра дипслужби Джорджтаунського університету і ступінь бакалавра ділового адміністрування у Каліфорнійському університеті в Берклі.

Дипломатка працює в Держдепартаменті з 1992 року. Була із завданнями у Чилі, В'єтнамі, Кубі, Туреччині й Сальвадорі, де активно працювала над просуванням енергетичних і торговельних інтересів США.

З 2014 до 2017 року Данніґан займала посаду заступниці секретаря з енергетичної дипломатії у Бюро енергоресурсів Держдепу, а останні три роки працювала в американського посольстві у Відні: спочатку заступницею глави місії, потім повіреною у справах США в Австрії.

У Вашингтоні вона також працювала директоркою Управління щодо Європи, Західної півкулі й Африки.

Данніґан відома як активний критик російсько-німецького газопроводу Північний потік-2, який після запуску позбавить Україну 2 млрд доларів за транзит газу на рік.

Нагадаємо, США та Німеччина досягли у липні домовленостей про закінчення будівництва «Північного потоку-2» та допомоги Україні в подоланні економічних наслідків, пов’язаних з його запуском.

Читайте також:

  • У Кабміні вказали на проблему зі зверненням Ради до США задля союзництва.

  • США підтримували спецоперацію Києва проти вагнерівців у Білорусі — CNN.

  • Вперше в історії: перша леді США покинула Білий дім заради вчителювання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?