За пропуски засідань ВР у нардепів вирахували майже 2 млн гривень
Категорія
Політика
Дата публікації

За пропуски засідань ВР у нардепів вирахували майже 2 млн гривень

За пропуски засідань ВР у нардепів вирахували майже 2 млн гривень
Джерело:  online.ua

З початку року із заробітної плати народних депутатів було вирахувано 1,7 млн гривень за пропуски засідань Верховної Ради; лише 10% депутатів відвідали всі засідання ВР у 2017 році.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Комітет виборців України у Facebook.

Як повідомили в Апараті Ради, «внаслідок нарахування заробітної плати лише за фактично відпрацьовані дні за перший квартал 2017 року утворилася економія коштів, передбачених на виплату заробітної плати народним депутатам України, у сумі 1748,7 тисяч гривень».

Так у Комітеті зазначили, що якщо депутат пропускає пленарне засідання Ради, то зарплата йому за цей час не нараховується. За даними дослідження КВУ, лише 10% (41 із 423) депутатів відвідали всі засідання Ради в 2017 році. Решта нардепів пропустили одне чи кілька засідань парламенту, відповідно вони не отримали частину зарплати.

Читайте також: Рада відхилила законопроект про поправки до скандального "закону Савченко"

Окремі депутати не з’являлися в парламенті впродовж місяців. Так у січні-лютому п’ятеро нардепів пропустили всі засідання Ради, в березні – восьмеро, в квітні – семеро. У квітні всі засідання Ради, за даними письмової та електронної реєстрації, пропустили Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Петро Сабашук, Євген Бакулін, Вячеслав Богуслаєв, Олександр Онищенко, Сергій Клюєв.

Загалом у 2017 році відбулося 42 пленарні засідання ВРУ.

Як повідомляв ONLINE.UA, 28 квітня набули чинності зміни у Правила дорожнього руху України у частині руху по колу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?