Захід має не допустити засідання Радбезу ООН під головуванням Лаврова — політолог Піонтковський
Категорія
Політика
Дата публікації

Захід має не допустити засідання Радбезу ООН під головуванням Лаврова — політолог Піонтковський

Захід має не допустити засідання Радбезу ООН під головуванням Лаврова — політолог Піонтковський
Джерело:  online.ua

За словами російського політолога Андрія Піонтковського, якщо очільнику МЗС Кремля Сергію Лаврову вдасться очолити проведення засідання Радбезу ООН в Нью-Йорку, яке відбудеться найближчими днями, це буде символом морального падіння Заходу.

Джерело:  "Еспресо"

Лавров планує нахабно очолити засідання Радбезу ООН

Лавров збирається приїхати днями проводити засідання Ради безпеки. Уявляю цього воєнного злочинця після оприлюднення жахливих злочинів РФ. Цей стиль поведінки Росії, на додаток до тих сотень воєнних злочинів, які були вчинені на окупованих територіях. Лавров, що головує на Радбезі – це символ падіння Заходу, його моральна загибель. Я просто впевнений, що цього не може відбутися, - підкреслив Піонтковський.

За його словами, західні країни і весь цивілізований світ повинні ввести заборону на відвідування Лавровим та представниками Кремля зали засідань Радбезу ООН.

На його думку, це мінімальна реакція, котра повинна бути.

Захід навіть ще не прийшов до тями після того шоку, який викликали жахливі кадри з українським полоненим. Але звучать голоси про те, що необхідно вислати російського посла і, звичайно ж, виконати резолюцію конгресу про оголошення Росії країною-спонсоркою тероризму. Хоча це не достатнє формулювання. Це справжні терористи, - наголошує Піонтковський.

Що відомо про засідання Радбезу ООН в Нью-Йорку

Через кілька днів у Нью-Йорку відбудеться засідання Ради безпеки ООН, яку з 1 квітня очолює Росія. Постпред РФ в ООН Василь Небензя наприкінці березня повідомив, що очікує прибуття голови російського МЗС Сергія Лаврова до штаб-квартири організації.

Відомо, що США поки не видали візи делегації представників МЗС РФ на чолі з Лавровим.

Однак у Москві сподіваються, що Вашингтон змінить рішення і буде дотримуватися правил ООН.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?