Збірна України виборола золото та бронзу у стрибках у висоту на чемпіонаті Європи

Українські спортсменки здобули золоті та бронзові медалі у змаганнях зі стрибків у висоту на  чемпіонаті Європи-2023 з легкої атлетики у Стамбулі.

Джерело:  "Суспільне спорт"

Що відомо про успіхи українок на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Зазначається, що у змагання зі стрибків у висоту до фіналу потрапили вісім спортсменок, серед яких опинились українки  Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Катерина Табашник.

Зокрема, Табашник дебютувала на змаганнях у рамках чемпіонату Європи з легкої атлетики і здобула бронзову медаль.

Чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту стала Ярослава Магучіх.

Українка у фіналі виступила проти спортсменки з Нідерландів  Брітт Веерман.

З першої ж спроби Магучіх взяла висоту 1,98 метра, яку Веерман не змогла перевершити.

Магучіх після перемоги намагалася взяти планку 2,03 метра (найкращий результат сезону у світі), проте не змогла.

При цьому Табашник стрибнула на висоту  1,94 метра. Сербка Ангеліна Топич та ще одна українка Юлія Левченко також взяли 1,94 метра. Проте за кількість спроб посіли четверте та п'яте місце відповідно.

Стрибки у висоту (жінки): фінал