Земля складається з кубів - нове відкриття вчених шокувало світ
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Земля складається з кубів - нове відкриття вчених шокувало світ

Земля складається з кубів - нове відкриття вчених шокувало світ
Джерело:  online.ua

Дослідники з Університету Пенсільванії, Будапештського університету технологій та економіки і Університету Дебрецена приголомшили світ результати свого дослідження - вони офіційно заявили, що грецький філософ Платон мав рацію, стверджуючи, що Земля складається з кубів. Що важливо розуміти, питання, на яке науковці шукали відповідь, полягало в тому, які форми виникнуть, якщо розбити камінь на дрібні частини. Для цього вони створили геометричну модель, яку розрізали випадковим чином на дві частини, а потім ще і ще і зрештою отримали "купу кубиків". Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на видання ScienceDailt.

"Пояснити прозріння Платона можна тим, що частини колись єдиного цілого повинні з'єднуватися без проміжків. А єдиний багатогранник, який з'єднується без проміжків - це - куб", - йдеться в описі дослідження.

Варто зазначити, щоб перевірити правильність своєї математичної моделі, вчені виміряли безліч різноманітних каменів в природі. Деякі з них були відбиті людиною, інші вивітрилися силами природи, але в будь-якому випадку в середньому їхні частки були кубиками. Окрім того, науковці відшукали місце на Землі, де порушується "правило Платона". Це Дорога Гігантів в Північній Ірландії з її високими вертикальними колонами. Цю аномалію вчені пояснюють незвичайним процесом охолодження базальту.

"У дев'яти випадках з десяти, якщо камінь розривається, стискається або зрізається - і зазвичай ці сили відбуваються разом - у вас виходять осколки, які в середньому мають кубічну форму. Тільки в тому випадку, якщо стресовий стан, отримуєш щось інше. Земля просто не робить це часто", - розповідають вчені.

Науковці нарешті змогли зрозуміти, які форми створюються, коли камені розбиваються на шматки. Примітно, що вони виявили, що основна математична гіпотеза об'єднує геологічні процеси не тільки на Землі, але і навколо Сонячної системи.

"Сонячна система наповнена льодом і каменями, які постійно стикаються один з одним", - пише видання.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що  в Ізраїльському інституті біодосліджень офіційно заявили,  що провели успішні доклінічні випробування вакцини від коронавірусної інфекції.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?