ЗСУ братимуть участь у масштабних навчаннях НАТО Defender Europe 21
Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ братимуть участь у масштабних навчаннях НАТО Defender Europe 21

ЗСУ братимуть участь у масштабних навчаннях НАТО Defender Europe 21
Джерело:  online.ua

До окремих заходів навчань союзників НАТО Defender Europe 21 долучаться підрозділи Збройних Сил України, що підтвердили на рівні командування союзних військ.

Джерело: Укрінформ

За словами полковника Даніеля Міллера - командувача 41-ї бригади польової артилерії ЗС США, навчання за участі українських військовослужбовців передбачаються саме в артилерійському напрямку.

“В рамках заходів кампанії “Вогньовий удар”, однією з її центральних подій є навчання під назвою Dynamic Front (Динамічний фронт), які цього року будуть проводитися як частина навчань Defender на полігоні Графенвер (Grafenwoehr, Німеччина – ред.). В рамках Dynamic Front, ми використаємо бойову потужність 1800 учасників від 16 країн НАТО з усієї Європи, одна з яких включає участь України в цьому тренуванні. Всі учасники зосередять увагу на взаємосумісності та здатності працювати як єдина бойова артилерійська сила”, - зазначив американський військовий.

Масштабні заходи Defender Europe 21 почалися на території Естонії з десантування американських сил та ударів високоточними боєприпасами в рамках тренування Fires Shock.

Своєю чергою керівник 7-го тренувального командування сухопутних військ США бригадний генерал Крістофер Норрі пояснив, “Захисник Європи” - це навчання, які проводять на регулярній основі. Їх мета полягає у підвищенні готовності та взаємосумісності сил США та союзників НАТО.

“Цього літа велика частина навчань Defender буде зосереджена навколо Чорного моря та регіону Балкан… Той факт, що ми будемо проводити ці навчання у регіоні від високих широт до Естонії й далі до Марокко протягом кількох наступних місяців, має дати уяву про масштаб цих навчань. Ми проводимо справжні навчання на цьому театрі цього літа, разом із нашими найкращими союзниками, такими як Естонія”, - зауважив американський офіцер.

Журналісти поставили командуванню питання щодо навчань як сигналу для лідера російського режиму Володимира Путіна, оскільки Кремль одночасно підвищив військову присутність біля кордонів України.

Утім, в НАТО нагадали — навчання запланували ще торік, задовго до нової ескалації, спровокованою Росією.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?