ЗСУ спростували російський фейк про знищення систем HIMARS
Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ спростували російський фейк про знищення систем HIMARS

ЗСУ спростували російський фейк про знищення систем HIMARS
Джерело:  online.ua

Збройні сили України відреагували на фейки російських ЗМІ про те, що російські військові нібито знищили американські HIMARS. У ЗСУ наголошують, що це не відповідає дійсності й закликали перевіряти лише перевіреним джерелам.

Джерело: Угруповання Об'єднаних сил

РФ не знищувала HIMARS

Російські пропагандисти активно поширюють неправдиві повідомлення про нібито знищення американської артилерійської системи “HIMARS”. Наголошуємо, що дане повідомлення не відповідає дійсності і являється нічим іншим, як фейком, - повідомили українські військові.

Там зазначили, що реактивні системи «HIMARS» надані американськими партнерами постійно завдають нищівного удару по стратегічно важливих пунктах противника, що призводить до колосальних втрат серед техніки, особового складу та забезпечення окупаційних військ.

Це російський фейк. Це про те, що вони видають бажане за дійсне. Можливо інформація про те, що у нас з'явилися HIMARS, призвела до паніки і підвищення страху в російському суспільстві. Тому їм порадили подати таку інформацію. це робота на їхній внутрішній інформаційний ринок, — уточнила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Перед цим у Мінобороні РФ опублікували заяву, в якій вказано про нібито знищення двох пускових установок системи залпового вогню HIMARS виробництва США та два склади боєприпасів до них в Україні.

Окрім цього, у РФ завляли, що знищили більше літаків, танків, бронемашин та безпілотників, ніж могло бути в Україні.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?