Аналітики Morgan Stanley пояснили різке падіння ціни біткоїна
Категорія
Технології
Дата публікації

Аналітики Morgan Stanley пояснили різке падіння ціни біткоїна

Аналітики Morgan Stanley пояснили різке падіння ціни біткоїна
Джерело:  online.ua

Аналітики Morgan Stanley звертають увагу інвесторів та трейдерів на те, що у 50% падінні ціни біткоїна немає нічого дивного. За їхніми словами, це суттєва корекція знаходиться в межах історичної норми.

Джерело: сайт Morgan Stanley

У Morgan Stanley прокоментували стрімке падіння ціни біткоїна

Експерти великого американського банківського холдингу вкотре повторили, що наразі оцінити об'єктивну вартість головної цифрової монети вкрай складно, адже вона, як й інші альткоїни, торгується спекулятивно. Спекуляціям сприяє доступність доларів США та ліквідність центрального банку.

Доки біткоїн не почнуть використовувати як валюту для транзакцій, його важко оцінити на основі фундаментального попиту, — наголошують аналітики із Morgan Stanley.

За їхніми словами, якщо головна криптовалюта буде торгуватися нижче за 28 тисяч доларів - на ринок може очікувати подальше стрімке падіння, оскільки ці цінові значення є минулорічним мінімумом. Експерти звертають увагу на те, що ключовим наразі залишається рівень 45 тисяч доларів.

Представники банку також нагадали, що біткоїн мав 15 ведмежих ринків з моменту його створення в 2009 році, а корекція, що спостерігається в останні місяці, знаходиться в межах норми.

Фото — unsplash.com

Згідно зі звітом аналітиків, збільшення кредитного плеча на ринку сприятиме розвороту біткоїна, оскільки ліквідність центрального банку значно скоротиться.

Президент Сальвадору прогнозує шалений ріст біткоїна

Президент Сальвадору Наїб Букеле продовжує агітувати купувати головну цифрову монету, поки ще не пізно та не занадто дорого. Він переконаний, що ціна біткоїна незабаром почне стрімко рости.

У світі понад 50 мільйонів мільйонерів. Уявіть, коли кожен з них вирішить, що повинен володіти хоча б ОДНИМ біткоїном. Однак в обігу може бути лише 21 мільйон BTC. Не вистачить навіть половини з них. Грандіозне зростання цін — лише питання часу, — наголосив Букеле.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?