"Атлетіко" переміг "Баварію" у півфіналі Ліги чемпіонів: опубліковано відео

Мадридський "Атлетіко" здобув перемогу над мюнхенською "Баварією" в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.
Гра на "Вісенте Кальлерон" закінчилася з рахунком 1: 0. ONLINE.UA вів  онлайн-трансляцію матчу АТЛЕТІКО - БАВАРІЯ.
ДИВІТЬСЯ: Атлетіко - Баварія - 1-0: відеоогляд матчу
Єдиний гол господарі забили на 11-й хвилині. Блискучий сольний прохід вдався Саулу Ньігесу. Опорник обіграв двох, а потім точним ударом з лівої відправив м'яч у лівий кут воріт Нойєра.

Футболісти "Атлетіко" до перерви не використали ще кілька моментів, а гості немов розчинилися на полі.
У другому таймі "Баварія" час від часу притискала господарів до воріт. Але награли німці тільки на один момент. Алаба через штрафний пробив у поперечину.
У господарів гольових епізодів було рівно в два рази більше. У першому випадку після удару Торреса м'яч влучив у стійку, у другому Габі пробив в руки Нойєра.
ДИВІТЬСЯ: Легендарний Зідан знову порвав штани: з'явилися фото і відео

Гра у відповідь відбудеться 3 травня в Мюнхені.