Британська розвідка дізналася нові дані про вихід РФ зі зернової угоди
Категорія
Економіка
Дата публікації

Британська розвідка дізналася нові дані про вихід РФ зі зернової угоди

Британська розвідка дізналася нові дані про вихід РФ зі зернової угоди
Джерело:  online.ua

Згідно з даними британських розвідників, команда російського диктатора Володимира Путіна ухвалила рішення про вихід із Чорноморської зернової ініціативи раніше, ніж оголосила про це. Зазначається, що офіційна Москва дійшла висновку, що ця ініціатива більше не відповідає її інтересам.

Джерело: Міноборони Великої Британії

Чому РФ вийшла зі зернової угоди — версія розвідки Британії

Росія замаскувала це дезінформацією, стверджуючи, що її вихід викликаний занепокоєнням, що цивільні судна наражаються на небезпеку від українських мін, і що Україна використовує зерновий коридор у військових цілях, не надаючи доказів своїм твердженням, - заявляють британські розвідники.

Міноборони Великої Британії звертає увагу на те, вийшовши з "зернової угоди", офіційна Москва де-факто "похоронила" угоду, яка забезпечувала безпечний прохід суден, що експортують українське зерно.

На переконання британських розвідників, очільник Кремля Володимир Путін має намір зупинити будь-яке торговельне судноплавство з українських портів.

Що важливо знати про вихід РФ із зернової угоди

17 липня Кремль офіційно заявив про зупинку дії "зернової угоди" і пригрозив "ризиками" сторонам, які зважаться на продовження ініціативи без участі країни-агресорки.

Що важливо розуміти, це сталося після того, як був атакований Кримський міст. Як відомо, у підриві об'єкта влада РФ звинувачує саме Україну.

Окрім того, 19 липня міністерство оборони Росії заявило, що вважатиме всі судна, які наближаються до України, потенційними перевізниками зброї.

Нещодавно команда українського лідера Володимира Зеленського звернулась до офіційної Анкари та ООН із пропозицією продовжити функціонування "зернового коридору" в межах Чорноморської зернової ініціативи без Росії, яка вийшла з домовленостей.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?