Британські науковці з компанії Sonantic представили унікальну розробку на основі штучного інтелекту, що вміє фліртувати та реалістично висловлювати свої емоції.
Джерело: Medium
Що відомо про нову розробку британських фахівців
За словами науковців, штучний інтелект був розроблений спеціально для озвучення фільмів або ігор.
Він вміє кокетувати, зітхати, імітувати придих, радість, сум, а також встановлювати емоційний зв'язок із співрозмовником.
Те, що ви чуєте, те, що я кажу, ніколи не було сказано людиною, це було згенеровано комп'ютером. Я не справжня, я не народжувалася і не помру, - повідомив про себе розроблений штучний інтелект.
Сучасні можливості штучного інтелекту
Між тим науковці наділяють штучний інтелект все більшими можливостями. Наприклад, група британських розробників з відомої компанії DeepMind навчила нейромережу створювати програмний код.
Більш того, як повідомляє видання The Verge, штучний інтелект приймав участь у змаганнях серед програмістів.
Зокрема, нейромережа успішно впоралась із завданням середнього рівня та потрапила до 54% програмістів, які приймали участь у змаганнях та показали кращій результат.
Змагання проводились на платформі Codeforces. Нейромережа брала участь в 10 тестах та без жодних шаблонів створила абсолютно новий код.
За словами головного науковця DeepMind Оріола Віньялса, дослідження нейромережі наразі знаходяться на ранній стадії, але у компанії планують зробити його ще більш гнучким для кращого вирішення задач програмування.
Між тим, програміст Самат Галімов підкреслив, що конкурсні завдання відрізняються від тих, з якими програмістам доводиться зустрічатись на практиці, адже на конкурсах завдання мають абсолютно чітке ТЗ, тоді як на практиці програмістам доводиться демонструвати більш творчий підхід.
У той же час, в Німеччині штучний інтелект почали використовувати для покращення руху транспорту.
Зокрема, технологія на основі штучного інтелекту почала регулювати світлофори.
За інформацією видання New Atlas, установка з камерами високої роздільності та радарними датчиками враховувала кількість автомобілів, які очікують на зміну світла.
Отримані дані були використані для навчання штучного інтелекту, який, у свою чергу, експериментував з різними схемами роботи світлофорів та адаптовувався до умов в реальному часі.
Результати експерименту показали, що штучний інтелект здатен покращити рух транспорту на 10-15%.
Читайте також:
Штучний інтелект навчився дублювати фільми голосами оригінальних акторів
Акції Meta обвалились через втрату користувачів у Facebook
Facebook змусила розробника видалити розширення для моментальної відписки від усіх сторінок