Будемо звільняти нашу територію всіма доступними інструментами — Зеленський
Категорія
Україна
Дата публікації

Будемо звільняти нашу територію всіма доступними інструментами — Зеленський

Будемо звільняти нашу територію всіма доступними інструментами — Зеленський
Джерело:  online.ua

Президент України Володимир Зеленський сказав, що Україна звільнятиме свої території воєнними, дипломатичними та всіма іншими доступними інструментами, поки не вийде на законні кордони.

Джерело: звернення Зеленського

Зеленський опублікував традиційне звернення

Перше – щодо Антонівського мосту в Херсоні та інших переправ в області. Звичайно, всі вони будуть відбудовані, але вже нами. Робимо все для того, щоб в окупантів не залишалося жодних логістичних можливостей на нашій землі. Хоч би які в них були плани – ми їх зламаємо. І будемо звільняти нашу територію воєнними, дипломатичними та всіма іншими доступними інструментами, поки не вийдемо на законні кордони України, - сказав Зеленський.

Він розповів, що сьогодні Верховна Рада України погодила призначення нового Генерального прокурора, ним став Андрій Костін.

Людина порядна, професійна, уміє працювати системно. Серед його найголовніших завдань суспільство бачить забезпечення всього, що необхідно для притягнення Росії до відповідальності за війну. Офіс Генерального прокурора є однією з ключових інституцій, які працюють для того, щоб усі російські вбивці й кати відповідали за скоєне проти українців.

Президент анонсував збільшення нашого експорту електрики споживачам у Європейському Союзі.

Попри таку війну ми в рекордний термін забезпечили приєднання енергомережі України до енергосистеми всієї Європи. Поступово зробимо Україну одним з гарантів європейської енергетичної безпеки саме завдяки нашому внутрішньому виробництву електрики.

Також сьогодні відбулося спільне засідання Міжнародної санкційної групи під керівництвом Андрія Єрмака і Майкла Макфола за участю представників українського парламенту – керівництва Верховної Ради та фракцій і груп.

Напрацьовуються нові рішення, які збільшать ціну для Росії за війну. Зокрема, є ініціатива щодо посилення відповідальності на рівні Євросоюзу за ухилення від санкцій та ініціатива щодо обов’язкового розкриття інформації про будь-які ділові контакти, спільне володіння корпоративними правами та власністю з громадянами Росії.

Зеленський за час повномасштабної війни присвоїв звання Героя України 160 українським воїнам.

І серед них – одному з найефективніших українських льотчиків, майору Олександру Кукурбі. У квітні в Маріїнському палаці, у Білій Залі Героїв України я вручив йому орден «Золота Зірка». Вчора майор Кукурба загинув у бою. Це був його сотий бойовий виліт. Справжній український герой, якого ми будемо завжди памʼятати. Вічна памʼять усім, хто загинув за Україну! Слава кожному й кожній, хто захищає нашу державу!

  Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?