Через руйнування енергооб'єктів відключення світла можуть тривати по кілька днів — ДТЕК
Категорія
Економіка
Дата публікації

Через руйнування енергооб'єктів відключення світла можуть тривати по кілька днів — ДТЕК

Через руйнування енергооб'єктів відключення світла можуть тривати по кілька днів — ДТЕК
Джерело:  online.ua

У ДТЕК повідомили, що руйнування Росією енергетичної інфраструктури України можуть спричинити довгострокові відключення електроенергії тривалістю кілька днів. Йдеться не про планові відключення електроенергії, а про планові включення в деяких регіонах.

Джерело: виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону

Відключення світла можуть тривати декілька днів

Це дні. Ми наразі будемо, на жаль, говорити не про планові відключення електроенергії, а про планові включення в деяких регіонах, а їх багато. На жаль, годин, протягом яких буде електрика, може бути дуже мало. Це дві-три години на добу, - сказав він.

Сахарук додав, що російські ракетні атаки завдали багато шкоди об'єктам передачі - підстанціям, які передають електроенергію з одного району до іншого та через які заживлено багато областей у центрі та на заході.

Також через влучання ракети 15 листопада призупинила роботу одна із ТЕС групи ДТЕК.

Сахарук пояснив, що оперативні заходи щодо підключення споживачів вжито там, де це можливо, і частково розпочалися відновлювальні роботи, але їх поки що не можна провести скрізь.

Частково відновлювальні роботи вже розпочалися, частково були перемикання технічні, наразі триває розбір завалів, зруйнованого обладнання, в деяких випадках треба розмінувати територію. Отже, роботи тривають, але ще не в масштабному форматі, коли можна було б уже встановлювати та монтувати обладнання, - зазначив він.

Наразі близько 40% українських споживачів мають дуже великі проблеми з електропостачанням. Сахарук відмовився робити прогнози, коли ця цифра зменшиться.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?