Захід не надає Україні всієї необхідної зброї, тому що довгий час керувався правилом не провокувати Росію. За словами Олексія Резнікова, вперше це стало відчутно у 2008 році, коли колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель переконала США та Європу не приймати до НАТО Україну та Грузію.
Джерело: La Razon
Захід довго намагався не провокувати РФ
Міністр оборони України Олексій Резніков сказав, що у пріоритеті України серед зброї – системи ППО, сучасні літаки - F-16, шведський Gripin або інші.
Я впевнений, що ми їх отримаємо, як це сталося з бойовими танками. Раніше це були артилерійські системи.
Резніков пояснив, що Україна не отримує всього необхідного, тому що Захід довго намагався не провокувати Росію.
Це стало відчутною реальністю в 2008 році під час саміту НАТО в Бухаресті. Була цілком реальна ймовірність того, що Україна і Грузія стануть новими членами. Американці були за цю роботу, як і більшість європейців. Проти цього виступила канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка переконала решту, - нагадав міністр.
Після цього відбулося вторгнення та окупація деяких регіонів Грузії.
Потім були б отруєння в Солсбері, вибухи в Чехії та Болгарії, окупація Криму в 2014 році, Луганськ і Донецьк... Знову та сама доктрина: не провокувати Росію.
Метою України є деокупація всієї території України
Резніков підкреслив, що кінцева мета України в цій війні – звільнити всі території, тимчасово окуповані Росією, до міжнародно визнаних кордонів у 1991 році, включаючи Крим, Луганськ і Донецьк.
Це було нашою метою в 2014 році. Більше 80% жителів країн Атлантичного альянсу підтримують це. Минулого літа я відчув, що небезпека втоми від війни в решті Європи та в США може бути реальною загрозою. Мені було дуже приємно бачити, що це не так. Союзники хочуть брати участь у нашій перемозі.
Читайте також:
Зеленський оцінив нові санкції проти Росії;
Захід має не допустити засідання Радбезу ООН під головуванням Лаврова — політолог Піонтковський;
Чому Герасимов та Патрушев хотіли зірвати вторгнення в Україну — відповідь опозиціонера