CNN дізналася причину зниження ефективності HIMARS в Україні
Категорія
Україна
Дата публікації

CNN дізналася причину зниження ефективності HIMARS в Україні

CNN дізналася причину зниження ефективності HIMARS в Україні
Джерело:  online.ua

Військові джерела повідомляють, що артилерійські ракетні системи HIMARS, що належать ЗСУ, останніми місяцями стали менш ефективними через зростання російських військ електронних засобів придушення.

Джерело: CNN

CNN дізналася причину зниження ефективності HIMARS в Україні

Останніми місяцями Росія все частіше перешкоджає роботі мобільних ракетних комплексів американського виробництва в Україні, використовуючи електронні перешкоди, щоб вивести з ладу систему наведення на ціль за допомогою GPS, що призводить до того, що ракети не влучають у ціль, - пишуть в джерелі.

Згідно з інформацією з джерел CNN, ракетні системи HIMARS, які відігравали ключову роль у війні і були визнані такими, що змінюють правила гри, тепер стали менш ефективними через дії російських окупантів, які активно використовують електронні засоби придушення.

У зв'язку з цим, ЗСУ шукають способи налаштування програмного забезпечення HIMARS, щоб протистояти зростаючим зусиллям Росії щодо блокування системи.

Це постійна гра в кішки-мишки" з пошуку контрзаходів проти глушіння, тільки для того, щоб потім росіяни протидіяли цим контрзаходам. І незрозуміло, наскільки довготривалою буде ця гра в довгостроковій перспективі, - сказав неназваний представник Пентагону.

Зважаючи на очікуваний контрнаступ, рішення, які допоможуть українським військам досягти значного прогресу, стають ще більш пріоритетними.

Одна справа - стримувати росіян там, де вони зараз перебувають. Інша справа - вигнати їх звідти, - підкреслив бригадний генерал армії США у відставці Стівен Андерсон.

Штати спеціально модифікували HIMARS для ЗСУ

Анонімні джерела повідомили, що Міноборони США змінило конструкцію пускових установок HIMARS, щоб вони не могли використовуватися для запуску ракет великої дальності, включно з ATACMS, з дальністю польоту близько 300 кілометрів.
Важливо зазначити, що під час переговорів про передачу системи HIMARS Збройним Силам України, український лідер Володимир Зеленський особисто обіцяв команді Байдена та Пентагону, що системи не будуть використовуватись для завдання ударів по цілях на території Росії.

Команда Байдена визнає, що офіційний Київ не нехтує зобов’язаннями не використовувати американську зброю для ударів по російській території. Це підтверджує той факт, що команді Зеленського можна довіряти зброю більшої дальності.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?