Данілов назвав актуалізацію теми виборів в Україні "російською ІПСО"
Категорія
Україна
Дата публікації

Данілов назвав актуалізацію теми виборів в Україні "російською ІПСО"

Данілов назвав актуалізацію теми виборів в Україні "російською ІПСО"
Джерело:  online.ua

Секретар РНБО України Олексій Данілов назвав актуалізацію теми виборів в Україні російською ІПСО. Питання виборів під час війни дуже небезпечна річ.

Джерело: телемарафон Єдині новини

Актуалізація теми виборів в Україні є російською ІПСО — Данілов

Популяризація теми виборів у інформаційному просторі України є російською інформаційно-психологічною спеціальною операцією.

Про це заявиа секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

Спочатку запустила ІПСО Російська Федерація, потім деякі з видань почали говорити, що це нібито вимога наших партнерів. Такої вимоги немає і не може бути, тому що, наголошую, у нас чітко прописані у законодавстві всі ці процеси. Як закінчиться війна, якщо не буде воєнного стану, тоді ми можемо про це починати говорити, – наголосив секретар РНБО.

За його словами, питання виборів під час війни дуже небезпечна річ, тому що "якщо в окопи зайдуть агітатори, це, може драматично закінчиться для нашої країни".

Вибори в Україні

Парламентські вибори в Україні були заплановані на жовтень 2023 року, а президентські – на весну 2024 року. Але поки в країні оголошено воєнний стан, їх провести неможливо, оскільки це забороняє закон.

Водночас, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно заявляв про те, що наша країна готова розглядати формати від партнерів щодо можливості проведення виборів.

При цьому президент Володимир Зеленський наголошував, що проводити вибори під час війни заборонено, але український парламент може змінити законодавство.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?