Дональду Трампу загрожує понад 500 років в'язниці
Категорія
Світ
Дата публікації

Дональду Трампу загрожує понад 500 років в'язниці

Дональду Трампу загрожує понад 500 років в'язниці
Джерело:  online.ua

Колишній президент США Дональд Трамп стверджує, що йому може загрожувати до 561 року ув'язнення після того, як Міністерство юстиції США висунуло йому звинувачення у зв'язку зі спробами скасувати результати виборів 2020 року.

Джерело: The Hill

Дональду Трампу загрожує понад 500 років в'язниці

Після того як корумпований Мін'юст Шахрая Джо знову незаконно висунув звинувачення проти вашого покірного слуги, звіти свідчать, що мені загрожує 561 РІК ув'язнення через полювання на відьом з боку лівих сил, – написав Трамп в електронному листі.

Видання підкреслило, що підсудних рідко засуджують до максимальних термінів ув'язнення за всі злочини, за які їх визнано винними. Крім того, терміни з різних звинувачень можуть взаємозараховувати.

Колишній президент зіткнувся зі звинуваченнями щодо його роботи з секретними матеріалами в Мар-а-Лаго після того, як він залишив Білий дім. Також Трамп фігурує у справі про виплати порнозірці Стормі Деніелс, які були зроблені з передвиборчого фонду.

Трамп попри кримінальні справи балотуватиметься у президенти США 

Лідер республіканців обговорював численні звинувачення, з якими він стикається, коли він балотується на другий термін.

На запитання радіоведучого, чи засудження зупинить його передвиборчу кампанію, Трамп швидко відповів:

Зовсім ні. У Конституції немає нічого, що вказувало б на те.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?