Гідра має багато голів. Адвокат МакКʼю оцінив шанси притягнути ПВК "Вагнера" до суду після смерті Пригожина
Категорія
Світ
Дата публікації

Гідра має багато голів. Адвокат МакКʼю оцінив шанси притягнути ПВК "Вагнера" до суду після смерті Пригожина

Гідра має багато голів. Адвокат МакКʼю оцінив шанси притягнути ПВК "Вагнера" до суду після смерті Пригожина
Джерело:  online.ua

Голова кампанії Payback4Ukraine, адвокат Джейсон МакК’ю прокоментував смерть Євгена Пригожина та вплив цього на діяльність кампанії щодо притягнення ПВК Вагнера до відповідальності за злочини.

Джерело: online.ua

Payback4Ukraine продовжить роботу з притягнення ПВК Вагнер до відповідальності

Payback4Ukraine судяться з ПВК Вагнер у Великій Британії за активи організації та Євгена Пригожина. Метою суду є конфіскація активів для передачі українцям у вигляді репарацій.

Смерть Пригожина, схоже, є частиною російської «ночі довгих ножів» (1934 року в Німеччині за наказом Адольфа Гітлера було вбито близько сотні його політичних опонентів, - ред.). Але Гідра має багато голів. Пригожин не єдиний, хто несе відповідальність за злочини групи Вагнер. Його структура все ще існує і ми продовжимо працювати над притягненням до відповідальності всіх, хто причетний до Вагнера.

Джейсон МакК’ю підкреслив, що зараз більше, ніж будь-коли, потрібно притягнути російську військову машину до відповідальності.

За те, що вона використовує групу Вагнера, як руку своєї зовнішньої політики, яку вона може розгорнути для вчинення злочинів, а потім намагається ліквідувати її, коли це це зручно.

Чи вплине ліквідація Пригожина на роботу Payback4Ukraine

 Джейсон МакК’ю підкреслює, що це не вплине на діяльність організації.

Дозвольте мені пояснити чому. Ця програма спрямована проти всіх аспектів російської військової машини. Це не просто найманці. Це ті, хто фінансує, підтримує, потрапляє під санкції, дає гроші, сприяє отриманню грошей через свої фінансові системи. Є ще багато відповідачів, яких ми можемо переслідувати. І справді, як тільки в нас з’являться ресурси, ми порушимо справу не лише проти Пригожина і групи “Вагнера”.

За словами адвоката, не виключено, що справа включатиме тих, хто фінансував групу, тих, хто допомагав зброєю, порушував санкції, і всіх тих, хто є в цьому ланцюжку.

Нагадаємо, що Джейсон МакК’ю має досвід роботи в міжнародних справах (включаючи вирішення конфліктів, гуманітарні питання, правосуддя, розвиток та державне будівництво), приватній дипломатії та як юрист-міжнародник у галузі прав людини, протидії тероризму/режимів-вигнанців, глобальні колективні позови жертв.

 Читайте також:

  • Терор по всьому світу. Адвокат МакКʼю розкрив подробиці звіту парламенту Британії щодо ПВК Вагнер

  • Працюємо, щоб росіяни, причетні до викрадення українських дітей, були покарані — директорка Payback4Ukraine Джейн Алієва

  • Чи може світ офіційно визнати Путіна терористом — відповідь британського адвоката Джейсона МакК’ю

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?