Греція відкрила кордони для українських туристів
Категорія
Світ
Дата публікації

Греція відкрила кордони для українських туристів

Греція відкрила кордони для українських туристів
Джерело:  online.ua

14 травня офіційно стало відомо, що влада Греції дозволила в’їзд мандрівникам із третіх країн з туристичною метою, в тому числі для громадян України.

Джерело: сайт уряду Греції

Грецький уряд зробив винятки із заборони на в'їзд до Греції громадянам третіх країн будь-якого пункту в'їзду в країну, будь-яким способом або будь-якими способами, включаючи повітряні, морські, залізничні та автомобільні.

Що потрібно знати про туристичні подорожі до Греції

  • заборона не поширюється на громадян країн-членів Євросоюзу (ЄС) та Шенгенської угоди, включаючи їхні подружжя або осіб, з якими вони уклали угоду про спільне проживання, а також їх неповнолітніх дітей.

  • заборона не поширюється на постійних жителів таких країн: Австралія, Північна Македонія, Об'єднані Арабські Емірати, Сполучені Штати Америки, Великобританія, Ізраїль, Канада, Білорусь, Бахрейн, Нова Зеландія, Південна Корея, Катар, Кувейт, Україна, Руанда, Російська Федерація, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, Таїланд, які в'їжджають в країну будь-яким способом або будь-якими способами, за умови, що в'їзд до країни не обмежений окремими положеннями рішення.

Щоб мати право в’їхати в Грецію всі туристи обов'язково мають заповнити так звану PLF-форму.

"Туристи повинні надати документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації не менше, ніж за 14 днів до поїздки, або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до в'їзду, або сертифікат про перенесену хворобу або позитивний діагноз за допомогою ПЛР-тесту, зроблений від двох до дев’яти місяців від дати хвороби", - йдеться в повідомленні.

Що стосується останнього варіану, йдеться про те, що документ повинен бути виданий відповідним державним органом, еферентними лабораторіями країни походження або транзиту або державними або приватними лабораторіями в цій країні за умови, що такі приватні лабораторії мають сертифікацію компетентного національного органу з сертифікації.

Окрім того, наголошується, що документ має бути англійською, французькою, німецькою, італійською, іспанською або російською мовами, і включати ім'я особи, яке вказане в паспорті.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?