Іран кораблями передав Росії 100 млн набоїв та інші боєприпаси – Sky News
Категорія
Світ
Дата публікації

Іран кораблями передав Росії 100 млн набоїв та інші боєприпаси – Sky News

Іран кораблями передав Росії 100 млн набоїв та інші боєприпаси – Sky News
Джерело:  online.ua

Іран, ймовірно, поставив потай велику кількість боєприпасів, включаючи патрони, снаряди для реактивних систем залпового вогню та мінометних мін, до Росії з метою використання їх під час конфлікту в Україні, і, можливо, готується відправити ще.

Джерело: Sky News

Іран поставив в РФ велику кількість снарядів

Два вантажні судна під російським прапором - "Муса Джаліль" та "Бегей" - нібито залишили іранський порт "Амірабад" у січні 2023 року і попрямували до Росії через Каспійське море.

Судна, як повідомляється, перевозили велику кількість боєприпасів, включаючи патрони, снаряди для РСЗВ та мінометних мін. Згідно з повідомленнями, Іран планує продовжити такі поставки до Росії.

На обох суднах було близько 200 транспортних контейнерів, які нібито містили набої, снаряди, реактивні снаряди та мінометні міни, які використовуються у війні проти України. Він також стверджує, що кількість боєприпасів, що перевозяться, становила близько 100 млн патронів і близько 300 000 снарядів, хоча це не підтверджується офіційно.

Москва заплатила за боєприпаси готівкою, – йдеться у статті.

Що відомо про співпрацю Ірану та Росії

12 лютого 2023 року The Guardian писали, що Іран таємно переправляє до Росії нові типи вдосконалених бойових безпілотників-бомбардувальників великої дальності.

14 лютого китайський лідер Сі Цзіньпін заявив, що Пекін підтримує Іран у протистоянні зі США та західними країнами.

15 лютого ЄС запровадив чергові санкції проти Ірану.

27 лютого директор ЦРУ Вільям Бернс заявив, що Росія в обмін на ударні безпілотники й іншу зброю пропонує допомогти іранцям у їхній ракетній програмі та розглядає можливість надання Ірану винищувачів.

6 березня 2023 року FT написала, що Росія нібито відклала закупівлю ракет в Ірані через побоювання, що США дадуть Україні ракети ATACMS.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?