Канада і Росія влаштували феєрверк голів на чемпіонаті світу: опубліковано відео

Збірні Росії та Канади здобули переконливі перемоги в матчах четвертого туру чемпіонату світу з хокею.
Як повідомляє ONLINE.UA, росіяни розбомбили збірну Данії з рахунком 10:1, а канадці обіграли німців з рахунком 5:2.
Росіяни дуже впевнено розпочали гру з датчанами і вже до 12-й хвилини перемагали з рахунком 3:0. Відзначилися Олексій Марченко, Максим Чудінов і Микита Зайцев.
В середині другого періоду Яннік Хансен одну шайбу відіграв, після чого за справу знову взялися господарі турніру. Дубль на свій рахунок записав Сергій Мозякин, ще по разу відзначилися Сергій Широков і Євген Дадонов.
У третьому періоді у воротах датчан розписалися Вадим Шипачьов (двічі) і Артемій Панарін.

ДИВІТЬСЯ: Че хія і США влаштували феєрію на чемпіонаті світу в Росії: опубліковано відео
Канадці відкрили рахунок завдяки шайбі Тейлора Холла, а на початку другого періоду Корі Перрі подвоїв перевагу. Але німці відігралися до перерви. Відзначилися Патрік Раймер і Зінан Акдаг.
У третьому періоді канадці повернули собі втрачену перевагу. Переможну шайбу закинув Тейлор Холл, оформивши дубль. Бун Дженнер закинув четверту шайбу. А крапку в матчі поставив Коді Сесі.

У п'ятницю стартує четвертий тур. У денній сесії відбудуться матчі Чехія - Казахстан і США - Угорщина, а у вечірній пройдуть поєдинки Данія - Латвія і Німеччина - Білорусь.